Under 18 Division 1 Fixtures & Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 15:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Fingallians
  • John Doherty
  •   
  • 15:00
  • St Peregrines
  •  
  • Fingallians B
  • Laura Bourke
  •   
  • 13:30
  • Naomh Mearnog
  •  
  • Fingallians
  • Kevin Roche
  • match postponed
  •   
  • 16:00
  • Clontarf A
  •  
  • Fingallians
  • Nathan Brown
  •   
  • 16:00
  • Na Fianna B
  •  
  • Fingallians B
  • Megan McCloskey
  •   
  • 16:30
  • Fingallians
  •  
  • Garristown
  • PJ Murray
  •   
  • 13:00
  • Fingallians
  •  
  • Lucan Sarsfields
  • Andrew McAllister
  •   
  • 15:00
  • Fingallians
  •  
  • Kilmacud Crokes A
  • Angela Gallagher
  •   
  • 15:00
  • Fingallians B
  •  
  • Raheny A
  • PJ Murray
  •   
  • 13:30
  • Fingallians
  •  
  • Parnells
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Fingallians
  •  
  • Raheny A
  • Ryan O Donnell
  • nathan brown
  •   
  • 14:00
  • Ballyboden St Endas B
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Kilmacud Crokes A
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Peregrines
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Parnells
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Fingallians B
  •  
  • Ballinteer St Johns A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Naomh Olaf
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Round Towers (C)
  •  
  • Fingallians B
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Fingallians
  •  
  • St Oliver Plunketts
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Fingallians
  •  
  • Clontarf A
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Fingallians
  •  
  • Ballyboden St Endas A
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Clanna Gael/Fontenoy
  •  
  • Fingallians B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Fingallians
  •  
  • Fingal Ravens
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Fingallians
  •  
  • Clanna Gael/Fontenoy
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Fingallians B
  •  
  • Clontarf B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Ballyboden St Endas B
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Man O War
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Whitehall Colmcille
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Ballyboden St Endas A
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Fingallians
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Maurs
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Naomh Barrog
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • St Oliver Plunketts
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Beann Eadair
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Kilmacud Crokes A
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Fingallians B
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Fingallians
  •  
  • Na Fianna A
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Fingallians B
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Fingallians
  •  
  • Kilmacud Crokes B
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • St Maurs
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Naomh Mearnog
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Fingallians
  •  
  • St Brigids A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Fingallians
  •  
  • Beann Eadair
  • TBC
  •   
  • 18:45
  • Cuala A
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Fingallians
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Ballyboughal
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Fingallians
  •  
  • St Brigids A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Fingallians B
  •  
  • Kilmacud Crokes B
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Fingallians
  •  
  • Trinity Gaels
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Fingallians
  •  
  • Clontarf A
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • St Sylvesters
  •  
  • Fingallians B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Fingallians
  •  
  • Clanna Gael/Fontenoy
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Raheny A
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Cuala A
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  • intercounty clash 04/03
  •   
  • 12:00
  • Fingallians
  •  
  • Naomh Barrog
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Raheny A
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Fingallians
  •  
  • St Finians (S)
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • St Brigids A
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Fingallians
  •  
  • Foxrock Cabinteely B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Ballyboden St Endas A
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Templeogue Synge Street B
  •  
  • Fingallians B
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • St Judes
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  • intercounty clash 08/04
  •   
  • 13:00
  • St Judes
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Fingallians
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Patricks Donabate
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Fingallians
  •  
  • St Sylvesters
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Ballinteer St Johns A
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Fingallians
  •  
  • Lucan Sarsfields
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Fingallians B
  •  
  • Naomh Olaf B
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Fingallians
  •  
  • Trinity Gaels
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Kilmacud Crokes A
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Fingallians
  •  
  • Round Towers (C)
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Sylvesters
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   


  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment