Sort By Date
Sort By Competition
Fixtures
Venue
Team1
Scores
Team2
01/06/2024
Under 10 4 Team Group X
01/06/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
12:00
12:00
St Brigids
St Brigids
Comment
:
Referee
:TBC
Under 11 4 Team Group X
01/06/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
13:00
13:00
Fingallians
Fingallians
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 13
01/06/24
Saggart
Saggart
St Marys Saggart
St Marys Saggart
13:00
13:00
Templeogue Synge Street D
Templeogue Synge Street D
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 10
01/06/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
13:00
13:00
Bray Emmets B
Bray Emmets B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 7
01/06/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
13:00
13:00
Scoil Ui Chonaill
Scoil Ui Chonaill
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 3
01/06/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
13:00
13:00
St Patricks Donabate
St Patricks Donabate
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 11
01/06/24
St Annes No 34
St Annes No 34
Clontarf C
Clontarf C
13:30
13:30
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 7
01/06/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
13:30
13:30
Ballinteer St Johns B
Ballinteer St Johns B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 1
01/06/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
13:30
13:30
Cuala A
Cuala A
Comment
:
Referee
:TBC
29/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 12
29/05/24
Russell Park
Russell Park
St Brigids C
St Brigids C
19:30
19:30
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult League Division 7
29/05/24
Phoenix Park
Phoenix Park
Na Gaeil Oga
Na Gaeil Oga
19:30
19:30
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult League Division 2
29/05/24
Dolphin Park
Dolphin Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
19:30
19:30
Raheny
Raheny
Comment
:
Referee
:TBC
27/05/2024
Under 18 League Division 8
27/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
19:30
19:30
Lucan Sarsfields B
Lucan Sarsfields B
Comment
:
Referee
:TBC
26/05/2024
Under 14 Single Code League Orange
26/05/24
Pairc Ciceam
Pairc Ciceam
Ballymun Kickhams
Ballymun Kickhams
13:00
13:00
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:Michelle Keating
23/05/2024
23/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
19:30
19:30
St Brendans
St Brendans
Comment
: OFF 31 Mar
Referee
:Eugene Murphy Snr
22/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 12
22/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
19:30
19:30
St Brendans C
St Brendans C
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult League Division 7
22/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
19:30
19:30
O Tooles
O Tooles
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult League Division 2
22/05/24
Hyde Road-Dalkey
Hyde Road-Dalkey
Cuala
Cuala
19:30
19:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:TBC
20/05/2024
Under 18 League Division 8
20/05/24
Rush
Rush
St Maurs B
St Maurs B
19:30
19:30
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 18 League Division 2
20/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
19:30
19:30
Naomh Olaf
Naomh Olaf
Comment
: Rescheduled 20/05/2024 19:30
Referee
:Eddie Leonard
19/05/2024
Under 9 4 Team Group X
19/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
10:00
10:00
Lucan Sarsfields
Lucan Sarsfields
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 3 Team Group W
19/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
10:00
10:00
Castleknock A
Castleknock A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 3 Team Group V
19/05/24
Marley Park
Marley Park
Ballinteer St Johns A
Ballinteer St Johns A
10:00
10:00
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:TBC
Under 13 League Division 12S
19/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
14:30
14:30
Robert Emmets
Robert Emmets
Comment
: Elaine waters
Referee
:TBC
Under 13 League Division 9
19/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
14:30
14:30
Ballyfermot De La Salle B
Ballyfermot De La Salle B
Comment
:
Referee
:Roisin McEvoy
Under 13 League Division 4
19/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
14:30
14:30
Cuala A
Cuala A
Comment
:
Referee
:Caitlin McEvoy
Under 16 League Division 8
19/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
16:30
16:30
Fingallians B
Fingallians B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 16 League Division 1
19/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
16:30
16:30
Kilmacud Crokes A
Kilmacud Crokes A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 14 League Division 13
19/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
13:00
13:00
Ballyboden St Endas D
Ballyboden St Endas D
Comment
:
Referee
:TBC
Under 14 League Division 8
19/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
13:00
13:00
Clanna Gael/Fontenoy B
Clanna Gael/Fontenoy B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 14 League Division 2
19/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
13:00
13:00
Na Fianna A
Na Fianna A
Comment
:
Referee
:TBC
18/05/2024
Under 10 4 Team Group X
18/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
12:00
12:00
Kilmacud Crokes A
Kilmacud Crokes A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 11 4 Team Group X
18/05/24
St Mobhi Road
St Mobhi Road
Na Fianna A
Na Fianna A
13:00
13:00
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 13
18/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street D
Templeogue Synge Street D
13:00
13:00
Ballinteer St Johns D
Ballinteer St Johns D
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 10
18/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
13:00
13:00
O Dwyers C
O Dwyers C
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 7
18/05/24
St Mobhi Road
St Mobhi Road
Na Fianna B
Na Fianna B
13:00
13:00
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 3
18/05/24
Newcastle
Newcastle
St Finians Newcastle
St Finians Newcastle
13:00
13:00
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 11
18/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
13:30
13:30
Whitehall Colmcille B
Whitehall Colmcille B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 7
18/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
13:30
13:30
Lucan Sarsfields B
Lucan Sarsfields B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 1
18/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
13:30
13:30
Fingal Ravens
Fingal Ravens
Comment
:
Referee
:TBC
15/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 12
15/05/24
Phoenix Park
Phoenix Park
Na Gaeil Aeracha
Na Gaeil Aeracha
19:30
19:30
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult League Division 7
15/05/24
Rush
Rush
St Maurs B
St Maurs B
19:30
19:30
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult League Division 2
15/05/24
Dolphin Park
Dolphin Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
19:30
19:30
Ballinteer St Johns
Ballinteer St Johns
Comment
:
Referee
:TBC
14/05/2024
Under 16 League Division 1
14/05/24
Russell Park
Russell Park
St Brigids
St Brigids
19:30
19:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:TBC
13/05/2024
Under 18 League Division 8
13/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
19:30
19:30
St Patricks Palmerstown
St Patricks Palmerstown
Comment
:
Referee
:David Fitzgerald
Under 18 League Division 2
13/05/24
Kiltipper Road
Kiltipper Road
Thomas Davis
Thomas Davis
19:30
19:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:Reg Harbron
12/05/2024
Under 13 Single Code League Orange
12/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
14:30
14:30
Ballyfermot De La Salle B
Ballyfermot De La Salle B
Comment
:
Referee
:Reg Harbron
Under 14 Single Code League Orange
12/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
13:00
13:00
St Finians Newcastle
St Finians Newcastle
Comment
:
Referee
:Reg Harbron
11/05/2024
Under 15 Single Code League Red
11/05/24
Greentrees Park
Greentrees Park
Robert Emmets
Robert Emmets
13:30
13:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:David Fitzgerald
08/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 12
08/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
19:30
19:30
Round Towers Clondalkin B
Round Towers Clondalkin B
Comment
:
Referee
:David Maguire
Go-Ahead Adult League Division 7
08/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
19:30
19:30
St Brigids B
St Brigids B
Comment
:
Referee
:Robert Moore
Go-Ahead Adult League Division 2
08/05/24
Sean Moore Park
Sean Moore Park
Clanna Gael/Fontenoy
Clanna Gael/Fontenoy
19:30
19:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:Ian Howley
05/05/2024
Under 9 4 Team Group X
05/05/24
Cherryfield
Cherryfield
Ballyboden St Endas A
Ballyboden St Endas A
10:00
10:00
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 3 Team Group W
05/05/24
Marley Park
Marley Park
Ballinteer St Johns A
Ballinteer St Johns A
10:00
10:00
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 3 Team Group V
05/05/24
Pairc Ui Bhrian
Pairc Ui Bhrian
Naomh Olaf
Naomh Olaf
10:00
10:00
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:TBC
Under 13 League Division 12S
05/05/24
Sancta Maria School
Sancta Maria School
Ballyboden St Endas D
Ballyboden St Endas D
15:15
15:15
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Comment
:
Referee
:Aislinn Carroll
Under 13 League Division 4
05/05/24
Skerries
Skerries
Skerries Harps
Skerries Harps
14:30
14:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:TBC
Under 16 League Division 8
05/05/24
Somerton
Somerton
Castleknock B
Castleknock B
16:30
16:30
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Comment
:
Referee
:Charlie O Reilly
Under 16 League Division 1
05/05/24
Cherryfield
Cherryfield
Ballyboden St Endas A
Ballyboden St Endas A
16:30
16:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:John Doherty
Under 14 League Division 13
05/05/24
Howth
Howth
Beann Eadair B
Beann Eadair B
13:00
13:00
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Comment
:
Referee
:TBC
Under 14 League Division 8
05/05/24
Chanel
Chanel
Parnells
Parnells
13:00
13:00
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Comment
:
Referee
:Damien Burnett
Under 14 League Division 2
05/05/24
Russell Park
Russell Park
St Brigids A
St Brigids A
13:30
13:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:Philip Bourke
04/05/2024
Under 10 4 Team Group X
04/05/24
Pairc Ui Bhrian
Pairc Ui Bhrian
Naomh Olaf
Naomh Olaf
12:00
12:00
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:TBC
Under 11 4 Team Group X
04/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
13:00
13:00
Naomh Mearnog
Naomh Mearnog
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 11
04/05/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
13:30
13:30
Round Towers Clondalkin B
Round Towers Clondalkin B
Comment
:
Referee
:Pat Joyce
Under 15 League Division 7
04/05/24
Clonshaugh
Clonshaugh
Craobh Chiaran
Craobh Chiaran
13:30
13:30
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Comment
:
Referee
:Aishling Kane
Under 15 League Division 1
04/05/24
Collinstown Lane
Collinstown Lane
Na Fianna A
Na Fianna A
13:30
13:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:Michelle Keating
Results
Time
Team1
Scores
Team2
24/02/2024
Under 15 League Division 7
24/02/2024
13:30
Stars of Erin
Stars of Erin
3-7 v 0-7
3-7
V
0-7
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:Eddie Leonard
Venue
: Glencullen
Under 15 League Division 1
24/02/2024
13:30
St Vincents
St Vincents
4-7 v 5-9
4-7
V
5-9
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Chris Nolan
Venue
: Pairc Naomh Uinsionn
25/02/2024
Under 13 League Division 12S
25/02/2024
14:30
Thomas Davis B
Thomas Davis B
3-1 v 4-2
3-1
V
4-2
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Referee
:Natasha O Neill
Venue
: Kiltipper Road
Under 13 League Division 9
25/02/2024
14:30
St Marks
St Marks
13-18 v 1-0
13-18
V
1-0
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:TBC
Venue
: McGee Park
Comment
: Liam Mcloughlin
Under 13 League Division 4
25/02/2024
14:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
0-3 v 3-9
0-3
V
3-9
St Marys Saggart
St Marys Saggart
Referee
:TBC
Venue
: Bushy Park
Comment
: Roisin Mcevoy
Under 14 League Division 13
25/02/2024
13:00
St Annes B
St Annes B
5-8 v 4-6
5-8
V
4-6
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Referee
:Tommy Clinton
Venue
: Boharnabrenna
Under 14 League Division 8
25/02/2024
13:00
St Brigids B
St Brigids B
4-3 v 2-4
4-3
V
2-4
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:Tom Casserly
Venue
: Russell Park
Under 14 League Division 2
25/02/2024
13:00
St Vincents
St Vincents
2-2 v 8-8
2-2
V
8-8
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Chris Nolan
Venue
: Pairc Naomh Uinsionn
09/03/2024
Under 18 League Division 8
09/03/2024
15:00
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
3-5 v 7-10
3-5
V
7-10
Fingallians B
Fingallians B
Referee
:Eugene Murphy Snr
Venue
: Bushy Park
Comment
: Rescheduled To 9/03/2024 15.00
Under 18 League Division 2
09/03/2024
15:00
Lucan Sarsfields
Lucan Sarsfields
4-18 v 3-10
4-18
V
3-10
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Pat Murphy
Venue
: 12th Lock
Under 15 League Division 11
09/03/2024
13:30
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
6-15 v 0-0
6-15
V
0-0
Na Fianna C
Na Fianna C
Referee
:Eugene Murphy Snr
Venue
: Bushy Park
Under 15 League Division 7
09/03/2024
13:30
Na Fianna B
Na Fianna B
0-3 v 3-6
0-3
V
3-6
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Collinstown Lane
Under 15 League Division 1
09/03/2024
13:30
Kilmacud Crokes A
Kilmacud Crokes A
5-0 v 1-12
5-0
V
1-12
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Ronald Malone
Venue
: Pairc De Burca
10/03/2024
Under 13 League Division 12S
10/03/2024
14:30
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
1-3 v 8-6
1-3
V
8-6
Ballinteer St Johns C
Ballinteer St Johns C
Referee
:TBC
Venue
: Bushy Park
Comment
: Roisin Mcevoy
Under 13 League Division 4
10/03/2024
14:30
Naomh Barrog
Naomh Barrog
7-9 v 3-7
7-9
V
3-7
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:TBC
Venue
: Pairc Barrog
Comment
: Keenan Stewart
Under 16 League Division 1
10/03/2024
17:00
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
2-7 v 2-10
2-7
V
2-10
Naomh Mearnog
Naomh Mearnog
Referee
:Finbarr Shanahan
Venue
: Portmarnock
Under 14 League Division 13
10/03/2024
13:00
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
0-6 v 1-4
0-6
V
1-4
Raheny B
Raheny B
Referee
:Aaron Murphy
Venue
: Bushy Park
Under 14 League Division 8
10/03/2024
13:30
Na Fianna B
Na Fianna B
3-5 v 6-6
3-5
V
6-6
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Scoil Caitriona
17/03/2024
Under 16 Single Code League Red
17/03/2024
10:30
Tyrrelstown
Tyrrelstown
4-6 v 2-4
4-6
V
2-4
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Philip Bourke
Venue
: Tyrellstown
18/03/2024
Under 16 League Division 8
18/03/2024
13:30
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
3-9 v 1-1
3-9
V
1-1
Clontarf B
Clontarf B
Referee
:John Doherty
Venue
: Dolphin Park
23/03/2024
Under 18 League Division 2
23/03/2024
16:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
3-1 v 5-7
3-1
V
5-7
Cuala A
Cuala A
Referee
:David Murphy
Venue
: Dolphin Park
Comment
: Rescheduled To 16.30 @ Dolphin Park
Under 15 League Division 11
23/03/2024
13:30
Ballinteer St Johns C
Ballinteer St Johns C
8-6 v 6-3
8-6
V
6-3
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Referee
:Jane Sone Lenou
Venue
: Marley Park
Under 15 League Division 1
23/03/2024
13:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
5-5 v 3-12
5-5
V
3-12
St Finians Swords
St Finians Swords
Referee
:David Murphy
Venue
: Bushy Park
24/03/2024
Under 13 League Division 9
24/03/2024
14:30
St Maurs B
St Maurs B
9-7 v 4-5
9-7
V
4-5
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:TBC
Venue
: Rush
Comment
: Tara Brady
Under 13 League Division 4
24/03/2024
14:45
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
5-5 v 1-6
5-5
V
1-6
St Patricks Donabate
St Patricks Donabate
Referee
:TBC
Venue
: Dolphin Park
Comment
: Caitlin Mcevoy
Under 16 League Division 8
24/03/2024
16:30
Na Fianna C
Na Fianna C
0-8 v 1-7
0-8
V
1-7
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:Kevin Woods
Venue
: Scoil Caitriona
Under 16 League Division 1
24/03/2024
16:30
Clontarf A
Clontarf A
1-7 v 2-7
1-7
V
2-7
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Chris Nolan
Venue
: St Annes No 34
Under 14 League Division 13
24/03/2024
13:00
Trinity Gaels B
Trinity Gaels B
4-9 v 3-6
4-9
V
3-6
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Referee
:Ernie Brenner
Venue
: Drumnigh
Under 14 League Division 8
24/03/2024
13:30
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
5-0 v 2-2
5-0
V
2-2
Scoil Ui Chonaill
Scoil Ui Chonaill
Referee
:Una Nerney
Venue
: Dolphin Park
Under 14 League Division 2
24/03/2024
13:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
5-9 v 2-3
5-9
V
2-3
St Maurs
St Maurs
Referee
:David Murphy
Venue
: Dolphin Park
30/03/2024
Under 15 Single Code League Red
30/03/2024
13:30
Ballymun Kickhams
Ballymun Kickhams
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Peter Trimble
Venue
: Pairc Ciceam
02/04/2024
Under 16 Single Code League Red
02/04/2024
18:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
3-9 v 5-10
3-9
V
5-10
Man O War
Man O War
Referee
:Eugene Murphy Snr
Venue
: Dolphin Park
Under 16 League Division 8
02/04/2024
18:30
Robert Emmets
Robert Emmets
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:Briain Merriman
Venue
: Greentrees Park
Comment
: Conceded By Robert Emmets
03/04/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 12 South
03/04/2024
18:30
St Marks
St Marks
5-15 v 1-2
5-15
V
1-2
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Referee
:Terry Canavan
Venue
: McGee Park
Go-Ahead Adult Cup Division 7
03/04/2024
18:30
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
3-11 v 3-7
3-11
V
3-7
Naomh Olaf B
Naomh Olaf B
Referee
:Anthony Clinton
Venue
: Dolphin Park
Go-Ahead Adult Cup Division 2
03/04/2024
18:30
St Judes
St Judes
2-18 v 4-10
2-18
V
4-10
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Adam Kelly
Venue
: Dolphin Park
05/04/2024
Under 16 League Division 1
05/04/2024
20:00
St Maurs
St Maurs
3-5 v 2-6
3-5
V
2-6
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Keith Cahill
Venue
: Rush
06/04/2024
Under 15 League Division 11
06/04/2024
15:30
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
8-5 v 0-3
8-5
V
0-3
Ballyboden St Endas D
Ballyboden St Endas D
Referee
:David Maguire
Venue
: Bushy Park
Under 15 League Division 1
06/04/2024
13:30
Clontarf A
Clontarf A
0-7 v 3-5
0-7
V
3-5
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Kevin O Donnell
Venue
: St Annes No 34
07/04/2024
Under 13 League Division 12S
07/04/2024
14:30
Ranelagh Gaels C
Ranelagh Gaels C
1-7 v 12-14
1-7
V
12-14
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Referee
:TBC
Venue
: Cathal Brugha Barracks
Comment
: Julienne Kelly
Under 13 League Division 9
07/04/2024
14:30
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
12-10 v 3-1
12-10
V
3-1
Naomh Barrog B
Naomh Barrog B
Referee
:Caitlin McEvoy
Venue
: Bushy Park
Comment
: Caitlin Mcevoy
Under 13 League Division 4
07/04/2024
14:30
St Peters
St Peters
2-6 v 3-5
2-6
V
3-5
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Louise Wogan
Venue
: Ballyboughal
Comment
: Louise Wogan
Under 14 League Division 13
07/04/2024
12:00
Na Fianna D
Na Fianna D
0-2 v 2-2
0-2
V
2-2
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Referee
:Michelle Keating
Venue
: DCU-St Clares
Under 14 League Division 8
07/04/2024
13:00
Ballyboden St Endas C
Ballyboden St Endas C
1-7 v 6-5
1-7
V
6-5
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:Una Nerney
Venue
: Cherryfield
Under 14 League Division 2
07/04/2024
13:00
Castleknock A
Castleknock A
3-9 v 2-8
3-9
V
2-8
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Tom Tansey
Venue
: Longmeadows
Comment
: Civil Service Pitch, Islandbridge
08/04/2024
Under 18 League Division 2
08/04/2024
18:45
Ballinteer St Johns A
Ballinteer St Johns A
5-6 v 4-9
5-6
V
4-9
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Reg Harbron
Venue
: Marley Park
10/04/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 2
10/04/2024
18:45
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
0-8 v 2-8
0-8
V
2-8
Parnells
Parnells
Referee
:David Murphy
Venue
: Dolphin Park
12/04/2024
Under 18 League Division 8
12/04/2024
18:45
Stars of Erin
Stars of Erin
6-7 v 2-8
6-7
V
2-8
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:Maurice Leahy
Venue
: Glencullen
Comment
: Rescheduled To 12/04/2024 18.30
14/04/2024
Under 13 Single Code League Orange
14/04/2024
14:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
1-16 v 3-4
1-16
V
3-4
St Finians Newcastle
St Finians Newcastle
Referee
:Caitlin McEvoy
Venue
: Bushy Park
Comment
: Cassie Dunleavy
Under 16 Single Code League Red
14/04/2024
16:30
St Finians Newcastle
St Finians Newcastle
5-18 v 0-5
5-18
V
0-5
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:David Maguire
Venue
: Newcastle
15/04/2024
Under 18 League Division 8
15/04/2024
19:00
St Patricks Donabate B
St Patricks Donabate B
6-16 v 1-0
6-16
V
1-0
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:Paul Brogan
Venue
: Donabate
Under 18 League Division 2
15/04/2024
19:00
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
3-14 v 0-4
3-14
V
0-4
St Brigids
St Brigids
Referee
:David Murphy
Venue
: Bushy Park
17/04/2024
Go-Ahead Adult League Division 12
17/04/2024
19:00
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
1-10 v 2-10
1-10
V
2-10
St Marks
St Marks
Referee
:Rebecca Brereton
Venue
: Dolphin Park
Go-Ahead Adult League Division 2
17/04/2024
19:00
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
2-9 v 3-6
2-9
V
3-6
St Judes
St Judes
Referee
:Kevin Doherty
Venue
: Dolphin Park
20/04/2024
DLGFA Feile Division 12 Group B
20/04/2024
13:15
Na Fianna C
Na Fianna C
1-1 v 1-6
1-1
V
1-6
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Referee
:Pat Joyce
Venue
: Cherryfield
20/04/2024
11:00
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
2-3 v 0-0
2-3
V
0-0
Ballyboden St Endas D
Ballyboden St Endas D
Referee
:Jonny Jackson
Venue
: Cherryfield
20/04/2024
10:15
Erins Isle B
Erins Isle B
1-2 v 1-5
1-2
V
1-5
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Referee
:Pat Joyce
Venue
: Cherryfield
DLGFA Feile Division 7 Group A
20/04/2024
12:00
St Peregrines
St Peregrines
2-3 v 2-6
2-3
V
2-6
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:Ciara O Brien
Venue
: Blakestown
20/04/2024
11:00
Na Fianna B
Na Fianna B
0-0 v 3-7
0-0
V
3-7
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:William Eakins
Venue
: Blakestown
20/04/2024
10:00
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
1-3 v 0-3
1-3
V
0-3
Ballinteer St Johns B
Ballinteer St Johns B
Referee
:William Eakins
Venue
: Blakestown
DLGFA Feile Division 1 Group A
20/04/2024
12:00
Clontarf A
Clontarf A
1-4 v 1-3
1-4
V
1-3
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Paul Meaney
Venue
: St Annes No 34
20/04/2024
11:00
Kilmacud Crokes A
Kilmacud Crokes A
2-5 v 0-6
2-5
V
0-6
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Ray McBride
Venue
: St Annes No 35
20/04/2024
10:00
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
5-4 v 2-2
5-4
V
2-2
Fingal Ravens
Fingal Ravens
Referee
:Ray McBride
Venue
: St Annes No 35
DLGFA Feile Division 12 Knock Out Stages
20/04/2024
15:00
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
2-2 v 3-5
2-2
V
3-5
St Vincents B
St Vincents B
Referee
:Jonny Jackson
Venue
: Cherryfield
DLGFA Feile Division 7 Knock Out Stages
20/04/2024
15:00
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
1-6 v 2-0
1-6
V
2-0
Naomh Fionnbarra
Naomh Fionnbarra
Referee
:David Maguire
Venue
: Blakestown
21/04/2024
Under 13 League Division 12S
21/04/2024
14:30
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
0-3 v 6-10
0-3
V
6-10
St Kevins/Killians
St Kevins/Killians
Referee
:Roisin McEvoy
Venue
: Bushy Park
Under 13 League Division 9
21/04/2024
14:30
Foxrock Cabinteely B
Foxrock Cabinteely B
2-3 v 8-10
2-3
V
8-10
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:John Hayes
Venue
: Ticknick Park
Comment
: John Hayes
Under 13 League Division 4
21/04/2024
14:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
3-3 v 4-4
3-3
V
4-4
St Finians Swords
St Finians Swords
Referee
:Elaine Waters
Venue
: Bushy Park
Comment
: Elaine Waters
Under 16 League Division 8
21/04/2024
16:30
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
0-6 v 2-3
0-6
V
2-3
Round Towers Clondalkin B
Round Towers Clondalkin B
Referee
:David Maguire
Venue
: Bushy Park
Under 16 League Division 1
21/04/2024
16:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
4-10 v 2-6
4-10
V
2-6
Lucan Sarsfields
Lucan Sarsfields
Referee
:John Doherty
Venue
: Bushy Park
Under 14 League Division 13
21/04/2024
13:00
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
10-2 v 2-3
10-2
V
2-3
Clontarf D
Clontarf D
Referee
:David Fitzgerald
Venue
: Bushy Park
Under 14 League Division 8
21/04/2024
14:30
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
6-11 v 6-9
6-11
V
6-9
Castleknock B
Castleknock B
Referee
:David Fitzgerald
Venue
: Bushy Park
Under 14 League Division 2
21/04/2024
11:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
7-15 v 1-10
7-15
V
1-10
Clanna Gael/Fontenoy
Clanna Gael/Fontenoy
Referee
:John Doherty
Venue
: Dolphin Park
DLGFA Feile Division 7 Knock Out Stages
21/04/2024
12:00
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
2-5 v 2-3
2-5
V
2-3
Stars of Erin
Stars of Erin
Referee
:Charlie O Reilly
Venue
: Blakestown
24/04/2024
Go-Ahead Adult League Division 12
24/04/2024
19:15
Ballyboden St Endas D
Ballyboden St Endas D
2-7 v 3-13
2-7
V
3-13
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Referee
:Eddie Leonard
Venue
: Cherryfield
Go-Ahead Adult League Division 7
24/04/2024
19:15
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
2-7 v 4-12
2-7
V
4-12
Croi Ro Naofa
Croi Ro Naofa
Referee
:Eugene Murphy Snr
Venue
: Bushy Park
Go-Ahead Adult League Division 2
24/04/2024
19:15
Parnells
Parnells
4-13 v 0-7
4-13
V
0-7
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Gavin Donegan
Venue
: Chanel
26/04/2024
Under 18 League Division 8
26/04/2024
19:00
Cuala B
Cuala B
6-13 v 0-2
6-13
V
0-2
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:Derek Oman
Venue
: Meadowvale
Comment
: Rescheduled To 26/04/2024 19.00
28/04/2024
Under 13 Single Code League Orange
28/04/2024
14:30
Geraldine P Morans
Geraldine P Morans
3-6 v 2-7
3-6
V
2-7
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:James Gilmore
Venue
: Cornelscourt
Under 16 Single Code League Red
28/04/2024
16:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
7-23 v 0-0
7-23
V
0-0
Ballyfermot De La Salle
Ballyfermot De La Salle
Referee
:David Maguire
Venue
: Bushy Park
Under 14 Single Code League Orange
28/04/2024
13:00
Fingallians
Fingallians
2-5 v 3-8
2-5
V
3-8
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Orla Simpson
Venue
: Balheary
29/04/2024
Under 18 League Division 2
29/04/2024
19:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
6-11 v 0-5
6-11
V
0-5
St Vincents
St Vincents
Referee
:David Murphy
Venue
: Bushy Park
01/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 12
01/05/2024
19:30
Cuala C
Cuala C
6-7 v 1-10
6-7
V
1-10
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Referee
:David Maguire
Venue
: Meadowvale
Go-Ahead Adult League Division 7
01/05/2024
19:30
St Annes
St Annes
4-12 v 4-4
4-12
V
4-4
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:Alan Maxwell
Venue
: Boharnabrenna
Go-Ahead Adult League Division 2
01/05/2024
19:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
1-6 v 2-13
1-6
V
2-13
Lucan Sarsfields
Lucan Sarsfields
Referee
:David Murphy
Venue
: Dolphin Park
03/05/2024
Under 13 League Division 9
03/05/2024
18:30
Erins Isle B
Erins Isle B
2-4 v 1-5
2-4
V
1-5
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:Sarah Upton
Venue
: Finglas
15/06/2024
Under 15 League Division 11
15/06/2024
13:30
St Brigids C
St Brigids C
0-1 v 0-0
0-1
V
0-0
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Referee
:Charlie O Reilly
Venue
: Russell Park
Comment
: Conceded By Templeogue Synge Street C