Sort By Date
Sort By Competition
Fixtures
Venue
Team1
Scores
Team2
16/06/2024
Under 9 4 Team Group X
16/06/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala A
Cuala A
10:00
10:00
Lucan Sarsfields
Lucan Sarsfields
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 4 Team Group Y
16/06/24
Martin Savage Park
Martin Savage Park
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh
10:00
10:00
Cuala A
Cuala A
Comment
:
Referee
:TBC
15/06/2024
Under 10 2 Team Group X
15/06/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
12:00
12:00
Cuala A
Cuala A
Comment
:
Referee
:TBC
15/06/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala B
Cuala B
12:00
12:00
Garda/Westmanstown Gaels
Garda/Westmanstown Gaels
Comment
:
Referee
:TBC
Under 11 4 Team Group X
15/06/24
Balheary
Balheary
Fingallians
Fingallians
13:00
13:00
Cuala A
Cuala A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 13
15/06/24
Balgriffin
Balgriffin
Innisfails
Innisfails
13:00
13:00
Cuala E
Cuala E
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 9
15/06/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala D
Cuala D
13:00
13:00
Round Towers Clondalkin C
Round Towers Clondalkin C
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 7
15/06/24
St Annes No 10
St Annes No 10
Raheny B
Raheny B
13:00
13:00
Cuala C
Cuala C
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 5
15/06/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala B
Cuala B
13:00
13:00
Fingallians B
Fingallians B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 1
15/06/24
Balheary
Balheary
Fingallians
Fingallians
13:00
13:00
Cuala A
Cuala A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 7
15/06/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala B
Cuala B
13:30
13:30
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Comment
:
Referee
:Maurice Leahy
12/06/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 5
12/06/24
Martin Savage Park
Martin Savage Park
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh
19:30
19:30
Cuala B
Cuala B
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult Cup Division 2
12/06/24
Somerton
Somerton
Castleknock
Castleknock
19:30
19:30
Cuala
Cuala
Comment
:
Referee
:TBC
10/06/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 12 South
10/06/24
12th Lock
12th Lock
Lucan Sarsfields D
Lucan Sarsfields D
19:30
19:30
Cuala C
Cuala C
Comment
:
Referee
:TBC
05/06/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 5
05/06/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala B
Cuala B
19:30
19:30
Round Towers Lusk
Round Towers Lusk
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult Cup Division 2
05/06/24
Hyde Road-Dalkey
Hyde Road-Dalkey
Cuala
Cuala
19:30
19:30
Raheny
Raheny
Comment
:
Referee
:TBC
03/06/2024
Under 18 League Division 8
03/06/24
Donabate
Donabate
St Patricks Donabate B
St Patricks Donabate B
19:30
19:30
Cuala B
Cuala B
Comment
: refix
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult Cup Division 12 South
03/06/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala C
Cuala C
19:30
19:30
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Comment
:
Referee
:TBC
02/06/2024
Under 9 4 Team Group X
02/06/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
10:00
10:00
Cuala A
Cuala A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 4 Team Group Y
02/06/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala A
Cuala A
10:00
10:00
Lucan Sarsfields
Lucan Sarsfields
Comment
:
Referee
:TBC
Under 13 League Division 10
02/06/24
Skerries
Skerries
Skerries Harps B
Skerries Harps B
14:30
14:30
Cuala B
Cuala B
Comment
:
Referee
:Michelle Keating
01/06/2024
Under 10 2 Team Group X
01/06/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
12:00
12:00
Cuala B
Cuala B
Comment
:
Referee
:TBC
01/06/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala A
Cuala A
12:00
12:00
Geraldine P Morans
Geraldine P Morans
Comment
:
Referee
:TBC
Under 11 4 Team Group X
01/06/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala A
Cuala A
13:00
13:00
Na Fianna A
Na Fianna A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 13
01/06/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala E
Cuala E
13:00
13:00
Kilmacud Crokes F
Kilmacud Crokes F
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 9
01/06/24
The Naul
The Naul
St Peters B
St Peters B
13:00
13:00
Cuala D
Cuala D
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 7
01/06/24
Galtymore Road
Galtymore Road
Good Counsel/Liffey Gaels
Good Counsel/Liffey Gaels
13:00
13:00
Cuala C
Cuala C
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 5
01/06/24
Bremore Park
Bremore Park
O Dwyers B
O Dwyers B
13:00
13:00
Cuala B
Cuala B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 1
01/06/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala A
Cuala A
13:00
13:00
St Brigids A
St Brigids A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 7
01/06/24
Glencullen
Glencullen
Stars of Erin
Stars of Erin
13:30
13:30
Cuala B
Cuala B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 1
01/06/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
13:30
13:30
Cuala A
Cuala A
Comment
:
Referee
:TBC
30/05/2024
Under 14 League Division 7
30/05/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala B
Cuala B
19:30
19:30
St Kevins/Killians
St Kevins/Killians
Comment
: OFF 7 Apr
Referee
:Eddie Leonard
29/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 12
29/05/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala C
Cuala C
19:30
19:30
Na Gaeil Aeracha
Na Gaeil Aeracha
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult League Division 5
29/05/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala B
Cuala B
19:30
19:30
Lucan Sarsfields B
Lucan Sarsfields B
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult League Division 2
29/05/24
Chanel
Chanel
Parnells
Parnells
19:30
19:30
Cuala
Cuala
Comment
:
Referee
:TBC
28/05/2024
Under 13 League Division 4
28/05/24
Skerries
Skerries
Skerries Harps
Skerries Harps
19:00
19:00
Cuala A
Cuala A
Comment
:
Referee
:Michelle Keating
27/05/2024
Under 18 League Division 8
27/05/24
Thomastown
Thomastown
Cuala B
Cuala B
19:30
19:30
Fingallians B
Fingallians B
Comment
:
Referee
:Tom Eakins
Under 18 League Division 2
27/05/24
Hyde Road-Dalkey
Hyde Road-Dalkey
Cuala A
Cuala A
19:30
19:30
Lucan Sarsfields
Lucan Sarsfields
Comment
:
Referee
:Tom Eakins
22/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 12
22/05/24
St Mobhi Road
St Mobhi Road
Na Fianna E
Na Fianna E
19:30
19:30
Cuala C
Cuala C
Comment
:
Referee
:Brendan Gahan
Go-Ahead Adult League Division 5
22/05/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters B
St Sylvesters B
19:30
19:30
Cuala B
Cuala B
Comment
:
Referee
:Nigel Petrie
Go-Ahead Adult League Division 2
22/05/24
Hyde Road-Dalkey
Hyde Road-Dalkey
Cuala
Cuala
19:30
19:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:Ronald Malone
20/05/2024
Under 18 League Division 8
20/05/24
Man O War
Man O War
Man O War
Man O War
19:30
19:30
Cuala B
Cuala B
Comment
:
Referee
:Richie Judge
19/05/2024
Under 9 4 Team Group X
19/05/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala A
Cuala A
10:00
10:00
Ballyboden St Endas A
Ballyboden St Endas A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 4 Team Group Y
19/05/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala A
Cuala A
10:00
10:00
Na Fianna A
Na Fianna A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 16 League Division 2
19/05/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala A
Cuala A
17:30
17:30
Ballinteer St Johns A
Ballinteer St Johns A
Comment
:
Referee
:Tom Eakins
Under 14 League Division 3
19/05/24
Portmarnock
Portmarnock
Naomh Mearnog
Naomh Mearnog
13:00
13:00
Cuala A
Cuala A
Comment
:
Referee
:Jason Buckley
Results
Time
Team1
Scores
Team2
24/02/2024
Under 15 League Division 7
24/02/2024
13:30
Cuala B
Cuala B
1-5 v 7-11
1-5
V
7-11
Ballinteer St Johns B
Ballinteer St Johns B
Referee
:Tom Eakins
Venue
: Meadowvale
Under 15 League Division 1
24/02/2024
15:15
Clontarf A
Clontarf A
5-12 v 1-3
5-12
V
1-3
Cuala A
Cuala A
Referee
:Stephen Cregan
Venue
: St Annes No 34
25/02/2024
Under 13 League Division 10
25/02/2024
14:30
St Vincents B
St Vincents B
1-6 v 2-7
1-6
V
2-7
Cuala B
Cuala B
Referee
:TBC
Venue
: Pairc Naomh Uinsionn
Comment
: Sarah Quinn
Under 13 League Division 4
25/02/2024
14:30
Cuala A
Cuala A
3-5 v 1-9
3-5
V
1-9
Naomh Barrog
Naomh Barrog
Referee
:Lily Gallagher
Venue
: Meadowvale
Under 16 League Division 9
25/02/2024
16:00
Cuala B
Cuala B
4-6 v 3-9
4-6
V
3-9
Ballyboden St Endas C
Ballyboden St Endas C
Referee
:Eddie Leonard
Venue
: Meadowvale
Under 14 League Division 14
25/02/2024
14:30
Cuala C
Cuala C
1-5 v 2-1
1-5
V
2-1
Lucan Sarsfields D
Lucan Sarsfields D
Referee
:Eddie Leonard
Venue
: Meadowvale
Under 14 League Division 7
25/02/2024
13:00
Beann Eadair
Beann Eadair
3-3 v 0-1
3-3
V
0-1
Cuala B
Cuala B
Referee
:Willy O Connor
Venue
: Howth
Under 14 League Division 3
25/02/2024
13:00
Cuala A
Cuala A
1-10 v 1-4
1-10
V
1-4
Erins Isle
Erins Isle
Referee
:Eddie Leonard
Venue
: Meadowvale
09/03/2024
Under 18 League Division 2
09/03/2024
15:00
Cuala A
Cuala A
7-8 v 1-6
7-8
V
1-6
Ballinteer St Johns A
Ballinteer St Johns A
Referee
:Tom Eakins
Venue
: Hyde Road-Dalkey
Under 15 League Division 7
09/03/2024
13:30
Cuala B
Cuala B
1-3 v 1-2
1-3
V
1-2
Lucan Sarsfields B
Lucan Sarsfields B
Referee
:Terry Canavan
Venue
: Meadowvale
Under 15 League Division 1
09/03/2024
13:30
Cuala A
Cuala A
7-10 v 7-10
7-10
V
7-10
Na Fianna A
Na Fianna A
Referee
:Tom Eakins
Venue
: Meadowvale
10/03/2024
Under 13 League Division 10
10/03/2024
14:30
Cuala B
Cuala B
1-4 v 9-4
1-4
V
9-4
Innisfails
Innisfails
Referee
:TBC
Venue
: Meadowvale
Comment
: Callum Dee
Under 13 League Division 4
10/03/2024
14:30
St Peters
St Peters
2-2 v 5-7
2-2
V
5-7
Cuala A
Cuala A
Referee
:TBC
Venue
: Ballyboughal
Comment
: Louise Wogan
Under 16 League Division 9
10/03/2024
16:30
Lucan Sarsfields C
Lucan Sarsfields C
7-3 v 10-15
7-3
V
10-15
Cuala B
Cuala B
Referee
:Mary Murphy
Venue
: 12th Lock
Under 14 League Division 14
10/03/2024
13:00
Shankill B
Shankill B
1-4 v 4-3
1-4
V
4-3
Cuala C
Cuala C
Referee
:Terry Canavan
Venue
: Shanganagh Cliffs
Under 14 League Division 7
10/03/2024
13:00
Cuala B
Cuala B
2-4 v 1-2
2-4
V
1-2
Whitehall Colmcille
Whitehall Colmcille
Referee
:Orla Kavanagh
Venue
: Meadowvale
Under 14 League Division 3
10/03/2024
13:00
Cuala A
Cuala A
3-7 v 3-4
3-7
V
3-4
Fingallians
Fingallians
Referee
:Richard McGrath
Venue
: Meadowvale
23/03/2024
Under 18 League Division 2
23/03/2024
16:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
3-1 v 5-7
3-1
V
5-7
Cuala A
Cuala A
Referee
:David Murphy
Venue
: Dolphin Park
Comment
: Rescheduled To 16.30 @ Dolphin Park
24/03/2024
Under 13 League Division 10
24/03/2024
14:30
Naomh Olaf B
Naomh Olaf B
1-4 v 6-8
1-4
V
6-8
Cuala B
Cuala B
Referee
:TBC
Venue
: Pairc Ui Bhrian
Comment
: Joh Hayes
Under 13 League Division 4
24/03/2024
14:30
Cuala A
Cuala A
2-8 v 0-2
2-8
V
0-2
St Finians Swords
St Finians Swords
Referee
:TBC
Venue
: Meadowvale
Comment
: Oilibhear Fahy
Under 16 League Division 9
24/03/2024
16:30
Garda/Westmanstown Gaels B
Garda/Westmanstown Gaels B
6-10 v 2-13
6-10
V
2-13
Cuala B
Cuala B
Referee
:Philip Bourke
Venue
: Jerome Twomey Park
Under 16 League Division 2
24/03/2024
16:30
St Sylvesters
St Sylvesters
5-11 v 2-6
5-11
V
2-6
Cuala A
Cuala A
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
Under 14 League Division 14
24/03/2024
13:00
Cuala C
Cuala C
2-18 v 0-2
2-18
V
0-2
Naomh Olaf C
Naomh Olaf C
Referee
:Richard McGrath
Venue
: Meadowvale
Under 14 League Division 7
24/03/2024
14:30
Stars of Erin
Stars of Erin
3-1 v 1-4
3-1
V
1-4
Cuala B
Cuala B
Referee
:Eddie Leonard
Venue
: Glencullen
Under 14 League Division 3
24/03/2024
13:00
Naomh Olaf
Naomh Olaf
2-6 v 5-8
2-6
V
5-8
Cuala A
Cuala A
Referee
:TBC
Venue
: Pairc Ui Bhrian
03/04/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 5
03/04/2024
18:30
Cuala B
Cuala B
2-5 v 1-9
2-5
V
1-9
Foxrock Cabinteely B
Foxrock Cabinteely B
Referee
:Paul Flanagan
Venue
: Ticknick Park
Go-Ahead Adult Cup Division 2
03/04/2024
18:30
Ballinteer St Johns
Ballinteer St Johns
1-8 v 2-12
1-8
V
2-12
Cuala
Cuala
Referee
:Reg Harbron
Venue
: Marley Park
07/04/2024
Under 13 League Division 10
07/04/2024
14:30
O Tooles
O Tooles
5-8 v 0-2
5-8
V
0-2
Cuala B
Cuala B
Referee
:Chelsie Keeting
Venue
: Pairc ui Thuathaill
Under 16 League Division 9
07/04/2024
16:30
Cuala B
Cuala B
3-7 v 1-5
3-7
V
1-5
Naomh Mearnog B
Naomh Mearnog B
Referee
:Padraig Furlong
Venue
: Portmarnock
Under 14 League Division 14
07/04/2024
13:00
Lucan Sarsfields D
Lucan Sarsfields D
0-4 v 7-14
0-4
V
7-14
Cuala C
Cuala C
Referee
:Tommy Clinton
Venue
: 12th Lock
Under 14 League Division 3
07/04/2024
13:30
Cuala A
Cuala A
2-6 v 1-12
2-6
V
1-12
St Annes
St Annes
Referee
:Tom Eakins
Venue
: Boharnabrenna
Comment
: Meadowvale Unplayable 7 Apr
10/04/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 2
10/04/2024
18:45
Cuala
Cuala
3-15 v 1-10
3-15
V
1-10
St Judes
St Judes
Referee
:Paul Flanagan
Venue
: St Pauls College
15/04/2024
Under 18 League Division 11
15/04/2024
19:00
Cuala C
Cuala C
2-2 v 5-3
2-2
V
5-3
Clontarf C
Clontarf C
Referee
:Terry Canavan
Venue
: Meadowvale
Under 18 League Division 8
15/04/2024
19:00
Cuala B
Cuala B
6-12 v 2-10
6-12
V
2-10
St Maurs B
St Maurs B
Referee
:Derek Oman
Venue
: Meadowvale
Under 18 League Division 2
15/04/2024
19:00
Thomas Davis
Thomas Davis
0-5 v 3-13
0-5
V
3-13
Cuala A
Cuala A
Referee
:Reg Harbron
Venue
: Kiltipper Road
17/04/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 12 South
17/04/2024
19:00
Ballyboden St Endas D
Ballyboden St Endas D
1-1 v 4-7
1-1
V
4-7
Cuala C
Cuala C
Referee
:Briain Merriman
Venue
: Hyde Park
Comment
: Dbl Header Under League Rules
Go-Ahead Adult League Division 12
17/04/2024
19:00
Cuala C
Cuala C
4-7 v 1-1
4-7
V
1-1
Ballyboden St Endas D
Ballyboden St Endas D
Referee
:Briain Merriman
Venue
: Meadowvale
Comment
: Dbl Header Under League Rules
Go-Ahead Adult League Division 5
17/04/2024
19:00
Foxrock Cabinteely B
Foxrock Cabinteely B
0-7 v 3-7
0-7
V
3-7
Cuala B
Cuala B
Referee
:Simon Murphy
Venue
: Ticknick Park
Go-Ahead Adult League Division 2
17/04/2024
19:00
Cuala
Cuala
1-9 v 0-6
1-9
V
0-6
Ballinteer St Johns
Ballinteer St Johns
Referee
:Sinead McHugh
Venue
: Hyde Road-Dalkey
19/04/2024
Under 16 League Division 2
19/04/2024
19:15
Naomh Olaf
Naomh Olaf
1-7 v 6-13
1-7
V
6-13
Cuala A
Cuala A
Referee
:Eugene Murphy Snr
Venue
: Pairc Ui Bhrian
20/04/2024
DLGFA Feile Division 8 Group B
20/04/2024
12:00
St Brigids B
St Brigids B
2-0 v 2-0
2-0
V
2-0
Cuala B
Cuala B
Referee
:Reece Somerfield
Venue
: Howth
20/04/2024
11:00
Cuala B
Cuala B
1-1 v 3-4
1-1
V
3-4
Beann Eadair
Beann Eadair
Referee
:Greg O Donnell
Venue
: Howth
20/04/2024
10:00
Lucan Sarsfields B
Lucan Sarsfields B
0-1 v 2-0
0-1
V
2-0
Cuala B
Cuala B
Referee
:Reece Somerfield
Venue
: Howth
DLGFA Feile Division 1 Group B
20/04/2024
12:00
St Finians Swords
St Finians Swords
4-11 v 3-0
4-11
V
3-0
Cuala A
Cuala A
Referee
:Finbarr Shanahan
Venue
: River Valley
20/04/2024
11:00
Na Fianna A
Na Fianna A
3-4 v 2-4
3-4
V
2-4
Cuala A
Cuala A
Referee
:Gavin Donegan
Venue
: River Valley
20/04/2024
10:00
Cuala A
Cuala A
1-0 v 4-3
1-0
V
4-3
St Vincents
St Vincents
Referee
:Gavin Donegan
Venue
: River Valley
DLGFA Feile Division 8 Knock Out Stages
20/04/2024
15:00
St Annes
St Annes
1-7 v 0-0
1-7
V
0-0
Cuala B
Cuala B
Referee
:Padraig Furlong
Venue
: Portmarnock
21/04/2024
Under 13 League Division 10
21/04/2024
14:30
Cuala B
Cuala B
2-0 v 10-18
2-0
V
10-18
St Finians Newcastle
St Finians Newcastle
Referee
:Olibhear Fahey
Venue
: Meadowvale
Comment
: Olibhear Fahy
Under 13 League Division 4
21/04/2024
14:30
Cuala A
Cuala A
4-12 v 2-4
4-12
V
2-4
St Patricks Donabate
St Patricks Donabate
Referee
:Callum Dee
Venue
: Meadowvale
Comment
: Callum Dee
Under 16 League Division 9
21/04/2024
16:30
Na Fianna D
Na Fianna D
8-7 v 4-6
8-7
V
4-6
Cuala B
Cuala B
Referee
:Brendan Gahan
Venue
: Scoil Caitriona
Under 16 League Division 2
21/04/2024
15:30
Na Fianna A
Na Fianna A
0-17 v 1-6
0-17
V
1-6
Cuala A
Cuala A
Referee
:Tom Tansey
Venue
: Johnstown Park
Under 14 League Division 14
21/04/2024
13:00
Cuala C
Cuala C
6-8 v 3-2
6-8
V
3-2
Shankill B
Shankill B
Referee
:Ted McEnry
Venue
: Meadowvale
Under 14 League Division 7
21/04/2024
13:00
Naomh Olaf B
Naomh Olaf B
2-9 v 0-9
2-9
V
0-9
Cuala B
Cuala B
Referee
:Maurice Leahy
Venue
: Pairc Ui Bhrian
Under 14 League Division 3
21/04/2024
15:00
Round Towers Clondalkin
Round Towers Clondalkin
2-9 v 5-13
2-9
V
5-13
Cuala A
Cuala A
Referee
:Senan Finucane
Venue
: Clondalkin
22/04/2024
Under 18 League Division 11
22/04/2024
18:45
Lucan Sarsfields C
Lucan Sarsfields C
1-2 v 5-10
1-2
V
5-10
Cuala C
Cuala C
Referee
:Niall O Hara
Venue
: 12th Lock
Comment
: Rescheduled To 22/04/2024
Under 18 League Division 2
22/04/2024
19:00
Cuala A
Cuala A
4-18 v 0-6
4-18
V
0-6
St Vincents
St Vincents
Referee
:Sinead McHugh
Venue
: Hyde Road-Dalkey
Comment
: Rescheduled To 22/04/2024 19.00
24/04/2024
Go-Ahead Adult League Division 12
24/04/2024
19:15
Erins Isle C
Erins Isle C
1-1 v 3-10
1-1
V
3-10
Cuala C
Cuala C
Referee
:Kevin Martin
Venue
: Finglas
Go-Ahead Adult League Division 5
24/04/2024
19:15
Cuala B
Cuala B
2-8 v 3-18
2-8
V
3-18
St Margarets
St Margarets
Referee
:Richard McGrath
Venue
: Meadowvale
Go-Ahead Adult League Division 2
24/04/2024
19:15
St Judes
St Judes
1-10 v 3-20
1-10
V
3-20
Cuala
Cuala
Referee
:Paul Cullivan
Venue
: Tymon North
26/04/2024
Under 18 League Division 8
26/04/2024
19:00
Cuala B
Cuala B
6-13 v 0-2
6-13
V
0-2
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Referee
:Derek Oman
Venue
: Meadowvale
Comment
: Rescheduled To 26/04/2024 19.00
29/04/2024
Under 16 League Division 2
29/04/2024
19:00
Cuala A
Cuala A
1-5 v 2-9
1-5
V
2-9
Thomas Davis
Thomas Davis
Referee
:Briain Merriman
Venue
: Meadowvale
Under 18 League Division 11
29/04/2024
19:30
Cuala C
Cuala C
Robert Emmets
Robert Emmets
Referee
:Alan Maxwell
Venue
: Meadowvale
Comment
: Conceded By Robert Emmets
Under 18 League Division 8
29/04/2024
19:00
Lucan Sarsfields B
Lucan Sarsfields B
1-2 v 7-11
1-2
V
7-11
Cuala B
Cuala B
Referee
:Diarmuid O Loing
Venue
: 12th Lock
Under 18 League Division 2
29/04/2024
19:30
Cuala A
Cuala A
1-16 v 3-7
1-16
V
3-7
Naomh Olaf
Naomh Olaf
Referee
:Tom Eakins
Venue
: Hyde Road-Dalkey
01/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 12
01/05/2024
19:30
Cuala C
Cuala C
6-7 v 1-10
6-7
V
1-10
Templeogue Synge Street C
Templeogue Synge Street C
Referee
:David Maguire
Venue
: Meadowvale
Go-Ahead Adult League Division 5
01/05/2024
19:30
Round Towers Lusk
Round Towers Lusk
3-17 v 0-5
3-17
V
0-5
Cuala B
Cuala B
Referee
:Paul Brogan
Venue
: Lusk
Go-Ahead Adult League Division 2
01/05/2024
19:30
Raheny
Raheny
3-9 v 0-11
3-9
V
0-11
Cuala
Cuala
Referee
:Keith Cahill
Venue
: St Annes No 10
04/05/2024
Under 15 League Division 7
04/05/2024
13:30
Cuala B
Cuala B
2-1 v 7-10
2-1
V
7-10
Garristown
Garristown
Referee
:Maurice Leahy
Venue
: Meadowvale
Under 15 League Division 1
04/05/2024
13:30
Cuala A
Cuala A
3-6 v 8-13
3-6
V
8-13
Kilmacud Crokes A
Kilmacud Crokes A
Referee
:Tom Eakins
Venue
: Meadowvale
05/05/2024
Under 13 League Division 4
05/05/2024
14:30
Cuala A
Cuala A
0-6 v 0-5
0-6
V
0-5
St Marys Saggart
St Marys Saggart
Referee
:Emily Coghlin
Venue
: Meadowvale
Comment
: Emily Coughlin
Under 16 League Division 2
05/05/2024
11:00
Castleknock A
Castleknock A
6-7 v 3-7
6-7
V
3-7
Cuala A
Cuala A
Referee
:Reg Harbron
Venue
: Somerton
Under 14 League Division 14
05/05/2024
13:00
Naomh Olaf C
Naomh Olaf C
3-12 v 2-10
3-12
V
2-10
Cuala C
Cuala C
Referee
:Gerry McGough
Venue
: Pairc Ui Bhrian
Under 14 League Division 7
05/05/2024
13:00
Ballinteer St Johns B
Ballinteer St Johns B
5-4 v 0-3
5-4
V
0-3
Cuala B
Cuala B
Referee
:Pat Joyce
Venue
: Marley Park
Under 14 League Division 3
05/05/2024
13:00
Cuala A
Cuala A
5-2 v 1-6
5-2
V
1-6
O Dwyers
O Dwyers
Referee
:Eddie Leonard
Venue
: Meadowvale
08/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 12
08/05/2024
19:30
St Margarets B
St Margarets B
0-2 v 5-10
0-2
V
5-10
Cuala C
Cuala C
Referee
:Kevin Martin
Venue
: St Margarets
Go-Ahead Adult League Division 5
08/05/2024
19:30
Cuala B
Cuala B
4-7 v 5-14
4-7
V
5-14
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh
Referee
:Tom Eakins
Venue
: Meadowvale
Go-Ahead Adult League Division 2
08/05/2024
19:30
Cuala
Cuala
5-4 v 1-13
5-4
V
1-13
Castleknock
Castleknock
Referee
:Diarmuid O Loing
Venue
: Hyde Road-Dalkey
13/05/2024
Under 18 League Division 11
13/05/2024
19:30
Cuala C
Cuala C
3-12 v 1-5
3-12
V
1-5
Ballyboden St Endas D
Ballyboden St Endas D
Referee
:Maurice Leahy
Venue
: Meadowvale
Under 18 League Division 8
13/05/2024
19:30
Cuala B
Cuala B
8-1 v 2-6
8-1
V
2-6
Stars of Erin
Stars of Erin
Referee
:Richard McGrath
Venue
: Meadowvale
Under 18 League Division 2
13/05/2024
19:30
St Brigids
St Brigids
Cuala A
Cuala A
Referee
:Philip Bourke
Venue
: Russell Park
Comment
: Conceded By St Brigids
15/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 12
15/05/2024
19:30
Cuala C
Cuala C
5-11 v 0-5
5-11
V
0-5
Round Towers Clondalkin B
Round Towers Clondalkin B
Referee
:Derek Oman
Venue
: Meadowvale
Go-Ahead Adult League Division 5
15/05/2024
19:30
Cuala B
Cuala B
3-8 v 5-7
3-8
V
5-7
Garristown
Garristown
Referee
:Reg Harbron
Venue
: Meadowvale
Go-Ahead Adult League Division 2
15/05/2024
19:30
Clann Mhuire
Clann Mhuire
5-4 v 7-9
5-4
V
7-9
Cuala
Cuala
Referee
:Ian Howley
Venue
: The Naul
18/05/2024
Under 15 League Division 7
18/05/2024
13:30
Na Fianna B
Na Fianna B
3-9 v 1-5
3-9
V
1-5
Cuala B
Cuala B
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Collinstown Lane
Under 15 League Division 1
18/05/2024
13:30
St Finians Swords
St Finians Swords
11-20 v 1-3
11-20
V
1-3
Cuala A
Cuala A
Referee
:Richie Judge
Venue
: River Valley
19/05/2024
Under 13 League Division 4
19/05/2024
13:00
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
3-7 v 3-5
3-7
V
3-5
Cuala A
Cuala A
Referee
:Caitlin McEvoy
Venue
: Bushy Park
Under 16 League Division 9 Play Off Games
19/05/2024
16:30
Naomh Mearnog B
Naomh Mearnog B
Cuala B
Cuala B
Referee
:Caoimhe Ryan
Venue
: Portmarnock
Comment
: Conceded By Naomh Mearnog B
Under 14 League Division 7
19/05/2024
13:00
Cuala B
Cuala B
1-5 v 4-10
1-5
V
4-10
Ballyboden St Endas B
Ballyboden St Endas B
Referee
:Richard McGrath
Venue
: Meadowvale
20/05/2024
Under 18 League Division 11
20/05/2024
19:30
Beann Eadair B
Beann Eadair B
Cuala C
Cuala C
Referee
:TBC
Venue
: Howth
Comment
: Conceded By Cuala C