Under 17 Division 3 Fixtures & Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 15:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • St Patricks Donabate
  • Paul Flanagan
  •   
  • 13:30
  • Naomh Olaf
  •  
  • Foxrock Cabinteely B
  • Paul Flanagan
  •   
  • 16:00
  • Cuala A
  •  
  • Naomh Olaf
  • Ciara OShean
  •   
  • 16:00
  • Naomh Olaf B
  •  
  • Round Towers (C)
  • Darragh MacAdam
  •   
  • 13:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Ballinteer St Johns A
  • Philip Fitzsimons
  •   
  • 13:00
  • Naomh Olaf B
  •  
  • Ballinteer St Johns B
  • Anthony Clinton
  •   
  • 15:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Naomh Mearnog
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Cuala A
  • Ciara OShean
  • aoife doran
  •   
  • 14:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Cuala A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Ballyboden St Endas C
  •  
  • Naomh Olaf B
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Lucan Sarsfields
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Whitehall Colmcille
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Naomh Olaf
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Naomh Olaf B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Beann Eadair
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Naomh Olaf B
  •  
  • Naomh Fionnbarra
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Round Towers (L)
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Naomh Olaf
  •  
  • Parnells
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Castleknock A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Naomh Olaf B
  •  
  • Kilmacud Crokes B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Sylvesters
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Clontarf A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Na Fianna A
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Naomh Olaf B
  •  
  • O Dwyers B
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • St Brigids A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Kilmacud Crokes B
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Castleknock A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Shankill
  •  
  • Naomh Olaf B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Ballyboughal
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Naomh Barrog
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Naomh Olaf B
  •  
  • Templeogue Synge Street B
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Naomh Olaf
  •  
  • Round Towers (C)
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Skerries Harps
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • St Brigids A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Castleknock A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Kilmacud Crokes A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Brigids A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 18:45
  • St Patricks Donabate
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Clontarf B
  •  
  • Naomh Olaf B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Beann Eadair
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Vincents
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Clontarf B
  •  
  • Naomh Olaf B
  • TBC
  •   
  • 18:45
  • Raheny A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Brigids A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Castleknock A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Ballyboden St Endas A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Brigids A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 19:15
  • Naomh Olaf
  •  
  • Whitehall Colmcille
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Naomh Olaf
  •  
  • Round Towers (L)
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • St Vincents
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Naomh Olaf B
  •  
  • Thomas Davis B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Naomh Olaf
  •  
  • Fingal Ravens
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Beann Eadair
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Naomh Olaf B
  •  
  • Na Fianna B
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Round Towers (C)
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Na Fianna C
  •  
  • Naomh Olaf B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Clontarf A
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Ballinteer St Johns A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Round Towers (C)
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Naomh Olaf B
  •  
  • St Sylvesters B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • St Sylvesters
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Fingallians B
  •  
  • Naomh Olaf B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Ballinteer St Johns A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • St Brigids A
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Clontarf A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Judes
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   


  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment