Under 13 Division 2 Fixtures & Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 16:00
  • St Maurs
  •  
  • St Vincents
  • Elaine O Keefe
  •   
  • 16:00
  • St Maurs B
  •  
  • Skerries Harps B
  • Alan Howley
  •   
  • 16:30
  • St Maurs
  •  
  • St Oliver Plunketts
  • Gavin Donegan
  •   
  • 13:00
  • St Maurs
  •  
  • O Tooles
  • Gerry McNally
  •   
  • 19:00
  • St Maurs
  •  
  • Castleknock A
  • Finbarr Shanahan
  • change of date from 24/02
  •   
  • 15:00
  • St Maurs
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Maurs
  •  
  • Skerries Harps
  • Megan Campbell
  • mark campbell
  •   
  • 14:00
  • St Finians (S)
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Thomas Davis
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Maurs
  •  
  • St Patricks Donabate
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • St Maurs
  •  
  • St Marys Leixlip
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Erins Isle B
  •  
  • St Maurs B
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • St Maurs
  •  
  • Whitehall Colmcille
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Maurs
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Lucan Sarsfields
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Maurs
  •  
  • St Sylvesters
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Maurs B
  •  
  • Crumlin
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Cuala A
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Thomas Davis
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Cuala A
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Whitehall Colmcille
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Fingallians
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Maurs
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Maurs
  •  
  • Garristown
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • St Finians (S)
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Ballinteer St Johns A
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Peregrines
  •  
  • St Maurs B
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Scoil Ui Chonaill
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Brigids A
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • St Maurs
  •  
  • Whitehall Colmcille
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • St Maurs
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Maurs
  •  
  • Beann Eadair
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Clanna Gael/Fontenoy
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St James Gaels
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 18:45
  • St Maurs
  •  
  • Skerries Harps
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • O Tooles
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Maurs
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Ballyboden St Endas C
  •  
  • St Maurs B
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • St Judes
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Naomh Mearnog/St Monicas
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Maurs
  •  
  • St Sylvesters
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • St Maurs
  •  
  • O Dwyers
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Garristown
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  • intercounty clash 04/03
  •   
  • 12:00
  • St Vincents
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Sylvesters
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Maurs
  •  
  • Bray Emmets
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • St Maurs
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Cuala A
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Maurs B
  •  
  • St Brigids B
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • St Maurs
  •  
  • Trinity Gaels
  • TBC
  • intercounty clash 08/04
  •   
  • 19:30
  • Erins Isle
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • St Maurs
  •  
  • Scoil Ui Chonaill
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Maurs
  •  
  • Round Towers (L)
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Brigids A
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Finians (N)
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • St Maurs
  •  
  • Whitehall Colmcille
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Beann Eadair
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Cuala B
  •  
  • St Maurs B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Maurs
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Maurs B
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • St Maurs
  •  
  • St Finians (S)
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Naomh Barrog
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Fingal Ravens
  •  
  • St Maurs B
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Erins Isle
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Maurs
  •  
  • St Kevins / Killians
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Peregrines
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Maurs
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   


  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment