Under 16 Division 4 Fixtures & Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 16:30
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Man O War
  • Laura Bourke
  •   
  • 13:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Man O War
  • Charlie O Reilly
  •   
  • 15:00
  • St Peters
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • St Finians (S)
  • Sinead O Farrelly
  •   
  • 14:00
  • Raheny A
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Bray Emmets
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Marys Saggart
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • O Tooles
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • O Dwyers
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Ballyboden St Endas B
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • St Marys Saggart
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Bray Emmets
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Kilmacud Crokes B
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Skerries Harps
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Brigids B
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Erin Go Bragh
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Ballyboden St Endas B
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Clontarf B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • St Patricks Palmerstown
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Man O War
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Naomh Fionnbarra
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Scoil Ui Chonaill
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Fingal Ravens
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 18:45
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • St Marks
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Foxrock Cabinteely B
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • O Tooles
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Erin Go Bragh
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Naomh Mearnog
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Ballyboden St Endas B
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Ballyboughal
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Ballymun Kickhams
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Trinity Gaels
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Erins Isle
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Fingallians
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Fingal Ravens
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • St Oliver Plunketts
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • St Judes
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Margarets
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Whitehall Colmcille
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   


  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment