Sort By Date
Sort By Competition
Fixtures
Venue
Team1
Scores
Team2
16/06/2024
Under 9 4 Team Group Y
16/06/24
Drumnigh
Drumnigh
Trinity Gaels
Trinity Gaels
10:00
10:00
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Comment
:
Referee
:TBC
16/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters
St Sylvesters
10:00
10:00
Na Fianna A
Na Fianna A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 3 Team Group Z
16/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters
St Sylvesters
10:00
10:00
St Patricks Donabate
St Patricks Donabate
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 4 Team Group X
16/06/24
St Mobhi Road
St Mobhi Road
Na Fianna A
Na Fianna A
10:00
10:00
St Sylvesters
St Sylvesters
Comment
:
Referee
:TBC
Under 13 League Division 12N2
16/06/24
Phoenix Park
Phoenix Park
Na Gaeil Oga B
Na Gaeil Oga B
14:30
14:30
St Sylvesters D
St Sylvesters D
Comment
:
Referee
:
Under 13 League Division 5
16/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters B
St Sylvesters B
14:30
14:30
O Dwyers
O Dwyers
Comment
:
Referee
:Danny Harrington
Under 14 League Division 6
16/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters B
St Sylvesters B
13:00
13:00
St Peregrines
St Peregrines
Comment
:
Referee
:Michelle Keating
15/06/2024
Under 10 3 Team Group X
15/06/24
Portmarnock
Portmarnock
Naomh Mearnog
Naomh Mearnog
12:00
12:00
St Sylvesters
St Sylvesters
Comment
:
Referee
:TBC
Under 10 3 team Group V
15/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters
St Sylvesters
12:00
12:00
Na Fianna A
Na Fianna A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 11 2 Team Group Y
15/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters
St Sylvesters
13:00
13:00
Tyrrelstown
Tyrrelstown
Comment
:
Referee
:TBC
Under 11 3 Team Group Y
15/06/24
Ellenfield
Ellenfield
Whitehall Colmcille
Whitehall Colmcille
13:00
13:00
St Sylvesters
St Sylvesters
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 12
15/06/24
Garristown
Garristown
Garristown
Garristown
13:00
13:00
St Sylvesters D
St Sylvesters D
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 9
15/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters C
St Sylvesters C
13:00
13:00
St Brigids C
St Brigids C
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 6
15/06/24
Boharnabrenna
Boharnabrenna
St Annes
St Annes
13:00
13:00
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 1
15/06/24
Marley Park
Marley Park
Ballinteer St Johns A
Ballinteer St Johns A
13:00
13:00
St Sylvesters
St Sylvesters
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 2
15/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters
St Sylvesters
13:30
13:30
Round Towers Clondalkin
Round Towers Clondalkin
Comment
:
Referee
:Michelle Keating
12/06/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 8
12/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters C
St Sylvesters C
19:30
19:30
St Brendans B
St Brendans B
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult Cup Division 5
12/06/24
Lusk
Lusk
Round Towers Lusk
Round Towers Lusk
19:30
19:30
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult Cup Division 1
12/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters
St Sylvesters
19:30
19:30
Thomas Davis
Thomas Davis
Comment
:
Referee
:TBC
09/06/2024
Under 13 Single Code League Green
09/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters
St Sylvesters
14:30
14:30
Clanna Gael/Fontenoy
Clanna Gael/Fontenoy
Comment
:
Referee
:Michelle Keating
Under 14 Single Code League Orange
09/06/24
Longmeadows
Longmeadows
St Brendans
St Brendans
13:00
13:00
St Sylvesters
St Sylvesters
Comment
:
Referee
:TBC
06/06/2024
06/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters
St Sylvesters
19:00
19:00
Wanderers
Wanderers
Comment
:
Referee
:Michelle Keating
05/06/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 8
05/06/24
Cornelscourt
Cornelscourt
Geraldine P Morans
Geraldine P Morans
19:30
19:30
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult Cup Division 5
05/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters B
St Sylvesters B
19:30
19:30
St Margarets
St Margarets
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult Cup Division 1
05/06/24
Pairc Ui Mhurchu
Pairc Ui Mhurchu
Ballyboden St Endas
Ballyboden St Endas
19:30
19:30
St Sylvesters
St Sylvesters
Comment
:
Referee
:TBC
02/06/2024
Under 9 4 Team Group Y
02/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters B
St Sylvesters B
10:00
10:00
Whitehall Colmcille
Whitehall Colmcille
Comment
:
Referee
:TBC
02/06/24
Lawless Memorial Park
Lawless Memorial Park
Fingallians
Fingallians
10:00
10:00
St Sylvesters
St Sylvesters
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 3 Team Group Z
02/06/24
Portmarnock
Portmarnock
Naomh Mearnog
Naomh Mearnog
10:00
10:00
St Sylvesters
St Sylvesters
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 4 Team Group X
02/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters
St Sylvesters
10:00
10:00
Fingallians
Fingallians
Comment
:
Referee
:TBC
Under 13 League Division 11
02/06/24
Broomfield
Broomfield
Clontarf C
Clontarf C
13:30
13:30
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Comment
: Off from 7th April pitches unplayable
Referee
:Dan Dunne
Under 13 League Division 1
02/06/24
Pairc De Burca
Pairc De Burca
Kilmacud Crokes A
Kilmacud Crokes A
14:30
14:30
St Sylvesters
St Sylvesters
Comment
: Off from 7th April pitches off
Referee
:Lily Gallagher
01/06/2024
Under 10 3 Team Group X
01/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters
St Sylvesters
12:00
12:00
Naomh Barrog
Naomh Barrog
Comment
:
Referee
:TBC
Under 11 2 Team Group Y
01/06/24
Donabate
Donabate
St Patricks Donabate
St Patricks Donabate
13:00
13:00
St Sylvesters
St Sylvesters
Comment
:
Referee
:TBC
Under 11 3 Team Group Y
01/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters
St Sylvesters
13:00
13:00
Naomh Barrog
Naomh Barrog
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 12
01/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters D
St Sylvesters D
13:00
13:00
Garda/Westmanstown Gaels
Garda/Westmanstown Gaels
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 9
01/06/24
12th Lock
12th Lock
Lucan Sarsfields C
Lucan Sarsfields C
13:00
13:00
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 6
01/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters B
St Sylvesters B
13:00
13:00
Beann Eadair
Beann Eadair
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 1
01/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters
St Sylvesters
13:00
13:00
Fingallians
Fingallians
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 5
01/06/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters B
St Sylvesters B
13:30
13:30
St Marys Saggart
St Marys Saggart
Comment
:
Referee
:TBC
30/05/2024
Under 14 League Division 12
30/05/24
Somerton
Somerton
Castleknock C
Castleknock C
19:15
19:15
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Comment
: No Ref 13 May
Referee
:TBC
Under 14 League Division 6
30/05/24
St Annes No 10
St Annes No 10
Raheny A
Raheny A
19:30
19:30
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Comment
: Pitch Unplayable 7 Apr
Referee
:Aishling Kane
29/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 5
29/05/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters B
St Sylvesters B
19:30
19:30
Garristown
Garristown
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult League Division 1
29/05/24
Rush
Rush
St Maurs
St Maurs
19:30
19:30
St Sylvesters
St Sylvesters
Comment
:
Referee
:TBC
27/05/2024
Under 18 League Division 9
27/05/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters C
St Sylvesters C
19:30
19:30
St Judes B
St Judes B
Comment
:
Referee
:TBC
27/05/24
St Annes No 10
St Annes No 10
Raheny B
Raheny B
19:30
19:30
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Comment
:
Referee
:TBC
Under 18 League Division 4
27/05/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters B
St Sylvesters B
19:30
19:30
O Dwyers
O Dwyers
Comment
: Rescheduled to 27/05/2024 19.30
Referee
:Finbarr Shanahan
26/05/2024
Under 13 Single Code League Green
26/05/24
Ballyboughal
Ballyboughal
St Peters
St Peters
14:30
14:30
St Sylvesters
St Sylvesters
Comment
: Louise wogan
Referee
:Louise Wogan
25/05/2024
Under 15 Single Code League Orange
25/05/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters B
St Sylvesters B
13:30
13:30
Geraldine P Morans
Geraldine P Morans
Comment
: NOT PLAYED
Referee
:
23/05/2024
Under 14 Single Code League Orange
23/05/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters
St Sylvesters
19:30
19:30
St Finians Newcastle
St Finians Newcastle
Comment
: OFF Apr 14
Referee
:Michelle Keating
22/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 8
22/05/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters C
St Sylvesters C
19:30
19:30
St Finians Newcastle
St Finians Newcastle
Comment
:
Referee
:Gary Carthy
Go-Ahead Adult League Division 5
22/05/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters B
St Sylvesters B
19:30
19:30
Cuala B
Cuala B
Comment
:
Referee
:Nigel Petrie
20/05/2024
Under 18 League Division 9
20/05/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters C
St Sylvesters C
19:30
19:30
St Brigids B
St Brigids B
Comment
:
Referee
:Michelle Keating
Under 18 League Division 4
20/05/24
Clondalkin
Clondalkin
Round Towers Clondalkin
Round Towers Clondalkin
19:30
19:30
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Comment
:
Referee
:Reg Harbron
19/05/2024
Under 9 4 Team Group Y
19/05/24
St Annes No 10
St Annes No 10
Raheny A
Raheny A
10:00
10:00
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Comment
:
Referee
:TBC
19/05/24
Finglas
Finglas
Erins Isle
Erins Isle
10:00
10:00
St Sylvesters
St Sylvesters
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 3 Team Group Z
19/05/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters
St Sylvesters
10:00
10:00
St Maurs
St Maurs
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 4 Team Group X
19/05/24
Pairc Naomh Uinsionn
Pairc Naomh Uinsionn
St Vincents
St Vincents
10:00
10:00
St Sylvesters
St Sylvesters
Comment
:
Referee
:TBC
Under 13 League Division 12N2
19/05/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters D
St Sylvesters D
12:15
12:15
O Dwyers B
O Dwyers B
Comment
:
Referee
:Peter Trimble
Under 13 League Division 11
19/05/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters C
St Sylvesters C
13:30
13:30
Kilmacud Crokes D
Kilmacud Crokes D
Comment
:
Referee
:Danny Harrington
Under 13 League Division 1
19/05/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters
St Sylvesters
14:45
14:45
Castleknock A
Castleknock A
Comment
:
Referee
:Jason Buckley
Under 16 League Division 6
19/05/24
Broomfield
Broomfield
St Sylvesters B
St Sylvesters B
16:30
16:30
Man O War
Man O War
Comment
:
Referee
:Jason Buckley
Results
Time
Team1
Scores
Team2
24/02/2024
Under 15 League Division 5
24/02/2024
15:30
St Sylvesters B
St Sylvesters B
1-3 v 2-7
1-3
V
2-7
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh
Referee
:Greg O Donnell
Venue
: Broomfield
Under 15 League Division 2
24/02/2024
14:30
St Brigids A
St Brigids A
0-4 v 3-12
0-4
V
3-12
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Philip Bourke
Venue
: Russell Park
25/02/2024
Under 13 League Division 12N2
25/02/2024
14:30
Lucan Sarsfields D
Lucan Sarsfields D
4-2 v 1-4
4-2
V
1-4
St Sylvesters D
St Sylvesters D
Referee
:Jess Carroll
Venue
: 12th Lock
Under 13 League Division 11
25/02/2024
14:30
St Peregrines B
St Peregrines B
1-1 v 3-7
1-1
V
3-7
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Referee
:TBC
Venue
: Blakestown
Comment
: Leah Mcenearney
Under 13 League Division 5
25/02/2024
14:30
Ballyfermot De La Salle
Ballyfermot De La Salle
3-5 v 4-10
3-5
V
4-10
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Micheal Manning
Venue
: Ballyfermot
Under 13 League Division 1
25/02/2024
14:30
Lucan Sarsfields
Lucan Sarsfields
3-8 v 3-9
3-8
V
3-9
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Tom Eakins
Venue
: 12th Lock
Under 16 League Division 6
25/02/2024
16:00
Wanderers
Wanderers
2-2 v 6-3
2-2
V
6-3
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Gerry McGough
Venue
: Frank Kelly Park
Under 16 League Division 2
25/02/2024
16:00
St Sylvesters
St Sylvesters
6-7 v 0-9
6-7
V
0-9
Thomas Davis
Thomas Davis
Referee
:Sinead McHugh
Venue
: Broomfield
Under 14 League Division 12
25/02/2024
13:00
St Monicas
St Monicas
5-7 v 5-15
5-7
V
5-15
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Referee
:Sinead McHugh
Venue
: Edenmore
Under 14 League Division 1
25/02/2024
13:00
St Judes
St Judes
4-3 v 5-7
4-3
V
5-7
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Sinead McHugh
Venue
: Broomfield
02/03/2024
Under 18 League Division 1
02/03/2024
15:00
Na Fianna A
Na Fianna A
2-11 v 4-12
2-11
V
4-12
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Peter Trimble
Venue
: St Mobhi Road
04/03/2024
Under 18 League Division 4
04/03/2024
20:00
Parnells
Parnells
0-8 v 1-9
0-8
V
1-9
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Mark O Shea
Venue
: Chanel
Comment
: Re Scheduled To 4/3/24 20.00
09/03/2024
Under 18 League Division 1
09/03/2024
15:00
St Sylvesters
St Sylvesters
2-12 v 0-11
2-12
V
0-11
Fingallians
Fingallians
Referee
:Finbarr Shanahan
Venue
: Broomfield
Under 15 League Division 5
09/03/2024
13:30
Clontarf B
Clontarf B
3-8 v 3-3
3-8
V
3-3
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Chris Nolan
Venue
: St Annes No 34
Under 15 League Division 2
09/03/2024
13:30
St Sylvesters
St Sylvesters
3-5 v 3-1
3-5
V
3-1
Foxrock Cabinteely A
Foxrock Cabinteely A
Referee
:Finbar Gaffney
Venue
: Broomfield
10/03/2024
Under 13 League Division 12N2
10/03/2024
14:30
Castleknock C
Castleknock C
0-3 v 2-6
0-3
V
2-6
St Sylvesters D
St Sylvesters D
Referee
:Jess Carroll
Venue
: Somerton
Under 13 League Division 11
10/03/2024
14:30
Round Towers Clondalkin B
Round Towers Clondalkin B
3-4 v 5-4
3-4
V
5-4
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Referee
:Una Nerney
Venue
: Clondalkin
Under 13 League Division 5
10/03/2024
14:30
St Sylvesters B
St Sylvesters B
5-13 v 1-4
5-13
V
1-4
Round Towers Lusk
Round Towers Lusk
Referee
:TBC
Venue
: Broomfield
Comment
: Eva Mc Parland
Under 13 League Division 1
10/03/2024
14:30
St Sylvesters
St Sylvesters
1-7 v 5-7
1-7
V
5-7
Whitehall Colmcille
Whitehall Colmcille
Referee
:Reece Somerfield
Venue
: Broomfield
Under 16 League Division 6
10/03/2024
16:30
Lucan Sarsfields B
Lucan Sarsfields B
2-3 v 6-4
2-3
V
6-4
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Tom Eakins
Venue
: 12th Lock
Under 16 League Division 2
10/03/2024
16:30
St Judes
St Judes
6-6 v 2-6
6-6
V
2-6
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:David Murphy
Venue
: Tymon North
Under 14 League Division 12
10/03/2024
13:00
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Thomas Davis B
Thomas Davis B
Referee
:Reece Somerfield
Venue
: Broomfield
Comment
: Conceded By Thomas Davis B
Under 14 League Division 6
10/03/2024
13:00
St Finians Newcastle
St Finians Newcastle
6-18 v 0-2
6-18
V
0-2
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Mary Murphy
Venue
: Newcastle
Under 14 League Division 1
10/03/2024
13:00
Erin Go Bragh
Erin Go Bragh
1-5 v 7-12
1-5
V
7-12
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Carol Anne Casserly
Venue
: Hunters Run Park
Comment
:
11/03/2024
Under 18 League Division 4
11/03/2024
19:30
St Sylvesters B
St Sylvesters B
1-8 v 3-10
1-8
V
3-10
Beann Eadair
Beann Eadair
Referee
:Greg O Donnell
Venue
: Broomfield
Comment
: Rescheduled To 11/03/2024 At 19.30
16/03/2024
Under 18 League Division 1
16/03/2024
15:00
St Maurs
St Maurs
3-2 v 2-10
3-2
V
2-10
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Kevin O Donnell
Venue
: Rush
Comment
: Brought Forward To The 16th
Under 15 Single Code League Orange
16/03/2024
13:30
St Patricks Donabate
St Patricks Donabate
4-5 v 2-5
4-5
V
2-5
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Padraig Furlong
Venue
: Donabate
Under 15 Single Code League Green
16/03/2024
13:30
Fingal Ravens
Fingal Ravens
4-10 v 1-3
4-10
V
1-3
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Jason Buckley
Venue
: Rolestown
17/03/2024
Under 13 Single Code League Green
17/03/2024
14:30
St Sylvesters
St Sylvesters
St Margarets
St Margarets
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
Comment
: Conceded By St Margarets
Under 16 Single Code League Green
17/03/2024
16:30
St Sylvesters
St Sylvesters
Foxrock Cabinteely A
Foxrock Cabinteely A
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
Comment
: Conceded By Foxrock Cabinteely A
23/03/2024
Under 18 League Division 4
23/03/2024
15:00
Foxrock Cabinteely A
Foxrock Cabinteely A
1-11 v 2-4
1-11
V
2-4
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Gerry McGough
Venue
: Ticknick Park
Under 15 League Division 5
23/03/2024
13:30
St Sylvesters B
St Sylvesters B
1-2 v 4-8
1-2
V
4-8
Ballyboden St Endas B
Ballyboden St Endas B
Referee
:Joe Dromgoole
Venue
: Broomfield
Under 15 League Division 2
23/03/2024
13:30
Castleknock A
Castleknock A
2-5 v 1-7
2-5
V
1-7
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Ciara O Brien
Venue
: Somerton
24/03/2024
Under 13 League Division 12N2
24/03/2024
14:30
St Sylvesters D
St Sylvesters D
Raheny C
Raheny C
Referee
:
Venue
: Broomfield
Comment
: Conceded By St Sylvesters D
Under 13 League Division 11
24/03/2024
14:30
St Sylvesters C
St Sylvesters C
2-10 v 2-11
2-10
V
2-11
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh B
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh B
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
Under 13 League Division 5
24/03/2024
14:30
Erin Go Bragh
Erin Go Bragh
2-14 v 4-8
2-14
V
4-8
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Jess Carroll
Venue
: Hunters Run Park
Under 13 League Division 1
24/03/2024
14:30
Ballinteer St Johns A
Ballinteer St Johns A
5-3 v 2-5
5-3
V
2-5
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Lily Gallagher
Venue
: Marley Park
Under 16 League Division 6
24/03/2024
16:30
St Sylvesters B
St Sylvesters B
4-3 v 0-6
4-3
V
0-6
Ranelagh Gaels
Ranelagh Gaels
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
Under 16 League Division 2
24/03/2024
16:30
St Sylvesters
St Sylvesters
5-11 v 2-6
5-11
V
2-6
Cuala A
Cuala A
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
Under 14 League Division 12
24/03/2024
13:00
Whitehall Colmcille B
Whitehall Colmcille B
6-4 v 6-4
6-4
V
6-4
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Referee
:Derek Greene
Venue
: Ellenfield
Under 14 League Division 1
24/03/2024
13:00
St Sylvesters
St Sylvesters
5-13 v 2-5
5-13
V
2-5
Lucan Sarsfields
Lucan Sarsfields
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
28/03/2024
Under 13 Single Code League Green
28/03/2024
17:30
Fingal Ravens
Fingal Ravens
2-10 v 2-6
2-10
V
2-6
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Rolestown
29/03/2024
Under 16 Single Code League Orange
29/03/2024
14:00
Wanderers
Wanderers
1-9 v 1-5
1-9
V
1-5
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Reg Harbron
Venue
: Frank Kelly Park
Under 18 League Division 9
29/03/2024
15:00
O Dwyers B
O Dwyers B
0-1 v 2-14
0-1
V
2-14
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Referee
:Orla Simpson
Venue
: Bremore Park
Comment
: Rescheduled To 29/03/2024 15.00
30/03/2024
Under 15 Single Code League Green
30/03/2024
13:30
St Sylvesters
St Sylvesters
Foxrock Cabinteely A
Foxrock Cabinteely A
Referee
:Richie Judge
Venue
: Broomfield
Comment
: Conceded By Foxrock Cabinteely A
01/04/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 8
01/04/2024
17:00
Skerries Harps B
Skerries Harps B
4-6 v 1-11
4-6
V
1-11
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Referee
:Antoin Keating
Venue
: Skerries
03/04/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 5
03/04/2024
18:30
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Naomh Mearnog
Naomh Mearnog
Referee
:Joe Dromgoole
Venue
: Broomfield
Comment
: Conceded By St Sylvesters B
Go-Ahead Adult Cup Division 1
03/04/2024
20:15
Fingallians
Fingallians
3-11 v 1-7
3-11
V
1-7
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Jason Buckley
Venue
: Lawless Memorial Park
06/04/2024
Under 15 League Division 5
06/04/2024
12:30
Naomh Barrog
Naomh Barrog
3-8 v 2-3
3-8
V
2-3
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Aishling Kane
Venue
: Pairc Barrog
07/04/2024
Under 13 League Division 12N2
07/04/2024
12:00
Na Fianna C
Na Fianna C
2-3 v 11-12
2-3
V
11-12
St Sylvesters D
St Sylvesters D
Referee
:TBC
Venue
: St Mobhi Road
Comment
: Alice Herily
Under 13 League Division 5
07/04/2024
14:30
St Sylvesters B
St Sylvesters B
8-9 v 4-3
8-9
V
4-3
Clanna Gael/Fontenoy
Clanna Gael/Fontenoy
Referee
:Eva McParland
Venue
: Broomfield
Comment
: Eva Mcparland
Under 16 League Division 6
07/04/2024
16:30
O Tooles
O Tooles
1-6 v 3-2
1-6
V
3-2
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Ian Howley
Venue
: Pairc ui Thuathaill
Under 14 League Division 12
07/04/2024
13:00
St Judes C
St Judes C
4-4 v 14-11
4-4
V
14-11
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Referee
:Paul Flanagan
Venue
: Tymon North
Under 14 League Division 1
07/04/2024
13:00
Ballinteer St Johns A
Ballinteer St Johns A
4-6 v 3-14
4-6
V
3-14
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:John Doherty
Venue
: Marley Park
Under 18 League Division 9
07/04/2024
16:30
St Sylvesters C
St Sylvesters C
8-10 v 1-3
8-10
V
1-3
Thomas Davis B
Thomas Davis B
Referee
:Derek Oman
Venue
: Broomfield
Comment
: Rescheduled 7/4/2024 16.30
08/04/2024
Under 18 League Division 4
08/04/2024
20:00
St Sylvesters B
St Sylvesters B
1-5 v 2-6
1-5
V
2-6
Skerries Harps
Skerries Harps
Referee
:Orla Simpson
Venue
: Broomfield
Comment
: Rescheduled To 20.00
Under 18 League Division 1
08/04/2024
18:45
St Sylvesters
St Sylvesters
5-9 v 3-6
5-9
V
3-6
Kilmacud Crokes A
Kilmacud Crokes A
Referee
:Angela Gallagher
Venue
: Broomfield
10/04/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 8
10/04/2024
18:45
St Sylvesters C
St Sylvesters C
6-17 v 0-5
6-17
V
0-5
Kilmacud Crokes C
Kilmacud Crokes C
Referee
:Orla Simpson
Venue
: Broomfield
Go-Ahead Adult Cup Division 5
10/04/2024
18:45
Foxrock Cabinteely B
Foxrock Cabinteely B
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Senan Finucane
Venue
: Ticknick Park
Comment
: Conceded By St Sylvesters B
Go-Ahead Adult Cup Division 1
10/04/2024
20:15
St Sylvesters
St Sylvesters
2-12 v 5-8
2-12
V
5-8
Clontarf
Clontarf
Referee
:Paul Meaney
Venue
: Broomfield
13/04/2024
Under 15 Single Code League Orange
13/04/2024
13:30
Kilmacud Crokes A
Kilmacud Crokes A
2-5 v 2-11
2-5
V
2-11
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Orla Simpson
Venue
: Pairc De Burca
14/04/2024
Under 13 Single Code League Green
14/04/2024
15:30
St Sylvesters
St Sylvesters
6-11 v 3-6
6-11
V
3-6
Ballyfermot De La Salle
Ballyfermot De La Salle
Referee
:Derek Oman
Venue
: Broomfield
Under 16 Single Code League Green
14/04/2024
16:30
Kilmacud Crokes A
Kilmacud Crokes A
3-6 v 2-14
3-6
V
2-14
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Reg Harbron
Venue
: Pairc De Burca
15/04/2024
Under 18 League Division 9
15/04/2024
19:00
St Vincents B
St Vincents B
7-14 v 1-2
7-14
V
1-2
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Referee
:Greg O Donnell
Venue
: Pairc Naomh Uinsionn
Under 18 League Division 4
15/04/2024
19:00
St Sylvesters B
St Sylvesters B
1-5 v 1-10
1-5
V
1-10
St Annes
St Annes
Referee
:Orla Simpson
Venue
: Broomfield
17/04/2024
Go-Ahead Adult League Division 8
17/04/2024
20:00
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Skerries Harps B
Skerries Harps B
Referee
:Damien Burnett
Venue
: Broomfield
Comment
: Conceded By Skerries Harps B
Go-Ahead Adult League Division 5
17/04/2024
19:00
Naomh Mearnog
Naomh Mearnog
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Joe Dromgoole
Venue
: Portmarnock
Comment
: Conceded By St Sylvesters B
Go-Ahead Adult League Division 1
17/04/2024
20:00
St Sylvesters
St Sylvesters
1-11 v 2-8
1-11
V
2-8
Fingallians
Fingallians
Referee
:Finbarr Shanahan
Venue
: Broomfield
20/04/2024
DLGFA Feile Division 6 Group A
20/04/2024
12:00
Trinity Gaels
Trinity Gaels
2-6 v 1-1
2-6
V
1-1
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Aishling Kane
Venue
: Drumnigh
20/04/2024
11:00
Man O War
Man O War
4-2 v 3-2
4-2
V
3-2
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Vincent Potter
Venue
: Drumnigh
20/04/2024
10:00
St Sylvesters B
St Sylvesters B
0-1 v 5-2
0-1
V
5-2
Shankill
Shankill
Referee
:Vincent Potter
Venue
: Drumnigh
DLGFA Feile Division 2 Group B
20/04/2024
12:00
St Sylvesters
St Sylvesters
1-2 v 0-2
1-2
V
0-2
Ballyboden St Endas A
Ballyboden St Endas A
Referee
:Tom Eakins
Venue
: Marley Park
20/04/2024
11:00
St Sylvesters
St Sylvesters
2-2 v 1-2
2-2
V
1-2
Fingallians
Fingallians
Referee
:Tom Eakins
Venue
: Marley Park
20/04/2024
10:00
Ballinteer St Johns A
Ballinteer St Johns A
0-4 v 3-6
0-4
V
3-6
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Reg Harbron
Venue
: Marley Park
DLGFA Feile Division 2 Knock Out Stages
20/04/2024
15:30
St Sylvesters
St Sylvesters
2-7 v 1-5
2-7
V
1-5
Round Towers Clondalkin
Round Towers Clondalkin
Referee
:Reg Harbron
Venue
: Marley Park
Comment
: Aet
21/04/2024
Under 13 League Division 12N2
21/04/2024
13:30
St Sylvesters D
St Sylvesters D
0-4 v 2-2
0-4
V
2-2
O Tooles B
O Tooles B
Referee
:Eva McParland
Venue
: Broomfield
Under 13 League Division 11
21/04/2024
11:30
St Sylvesters C
St Sylvesters C
5-6 v 2-3
5-6
V
2-3
Lucan Sarsfields C
Lucan Sarsfields C
Referee
:Kevin Roche
Venue
: Broomfield
Under 13 League Division 5
21/04/2024
14:30
Fingal Ravens
Fingal Ravens
2-13 v 2-10
2-13
V
2-10
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Daniel Morris
Venue
: Rolestown
Comment
: Daniel Morris
Under 13 League Division 1
21/04/2024
14:30
St Sylvesters
St Sylvesters
2-8 v 2-7
2-8
V
2-7
Clontarf A
Clontarf A
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
Under 16 League Division 6
21/04/2024
16:30
St Sylvesters B
St Sylvesters B
2-11 v 2-4
2-11
V
2-4
Ballinteer St Johns B
Ballinteer St Johns B
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
Under 16 League Division 2
21/04/2024
16:30
St Sylvesters
St Sylvesters
8-12 v 4-6
8-12
V
4-6
Ballinteer St Johns A
Ballinteer St Johns A
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
Under 14 League Division 12
21/04/2024
14:45
St Sylvesters C
St Sylvesters C
5-6 v 3-4
5-6
V
3-4
St Brigids C
St Brigids C
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
Under 14 League Division 6
21/04/2024
12:15
St Sylvesters B
St Sylvesters B
5-6 v 2-11
5-6
V
2-11
Lucan Sarsfields B
Lucan Sarsfields B
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
Under 14 League Division 1
21/04/2024
13:30
St Sylvesters
St Sylvesters
9-16 v 2-9
9-16
V
2-9
Ballyboden St Endas A
Ballyboden St Endas A
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
DLGFA Feile Division 2 Knock Out Stages
21/04/2024
14:00
Lucan Sarsfields
Lucan Sarsfields
1-1 v 0-7
1-1
V
0-7
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Keith Cahill
Venue
: Lawless Memorial Park
23/04/2024
Under 16 Single Code League Green
23/04/2024
19:15
Clanna Gael/Fontenoy
Clanna Gael/Fontenoy
2-2 v 8-20
2-2
V
8-20
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Angela Gallagher
Venue
: Ringsend Park 1
24/04/2024
Go-Ahead Adult League Division 8
24/04/2024
19:15
Kilmacud Crokes C
Kilmacud Crokes C
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Referee
:Eddie Leonard
Venue
: Silver Park
Comment
: Conceded By St Sylvesters C
Go-Ahead Adult League Division 5
24/04/2024
19:15
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Foxrock Cabinteely B
Foxrock Cabinteely B
Referee
:Paul Brogan
Venue
: Broomfield
Comment
: Conceded By St Sylvesters B
Go-Ahead Adult League Division 1
24/04/2024
19:15
Clontarf
Clontarf
3-16 v 0-6
3-16
V
0-6
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Kevin O Donnell
Venue
: St Annes No 34
25/04/2024
Under 14 Single Code League Orange
25/04/2024
19:00
Fingallians
Fingallians
1-3 v 10-12
1-3
V
10-12
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Orla Simpson
Venue
: Balheary
Comment
: OFF 31 Mar
27/04/2024
Under 15 Single Code League Orange
27/04/2024
13:30
Man O War
Man O War
0-2 v 3-15
0-2
V
3-15
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Finbarr Shanahan
Venue
: Man O War
28/04/2024
Under 13 Single Code League Green
28/04/2024
14:30
Ranelagh Gaels
Ranelagh Gaels
2-8 v 6-7
2-8
V
6-7
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Eoin Johnston
Venue
: Cathal Brugha Barracks
Under 16 Single Code League Orange
28/04/2024
16:30
Fingallians
Fingallians
2-7 v 2-4
2-7
V
2-4
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Richie Judge
Venue
: Balheary
Under 16 Single Code League Green
28/04/2024
16:30
St Sylvesters
St Sylvesters
Round Towers Clondalkin
Round Towers Clondalkin
Referee
:Kevin Roche
Venue
: Broomfield
Comment
: Conceded By Round Towers Clondalkin
Under 14 Single Code League Orange
28/04/2024
13:00
Ballymun Kickhams
Ballymun Kickhams
2-4 v 5-10
2-4
V
5-10
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Jason Buckley
Venue
: Pairc Ciceam
29/04/2024
Under 18 League Division 9
29/04/2024
19:00
St Sylvesters C
St Sylvesters C
3-13 v 3-6
3-13
V
3-6
Ballyboden St Endas C
Ballyboden St Endas C
Referee
:Kevin Roche
Venue
: Broomfield
Under 18 League Division 4
29/04/2024
19:30
Raheny A
Raheny A
2-6 v 0-9
2-6
V
0-9
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Reece Somerfield
Venue
: St Annes No 10
Under 18 League Division 1
29/04/2024
19:30
Clontarf A
Clontarf A
0-9 v 0-10
0-9
V
0-10
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Mark O Shea
Venue
: St Annes No 34
01/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 8
01/05/2024
19:30
St Sylvesters C
St Sylvesters C
1-11 v 2-9
1-11
V
2-9
Geraldine P Morans
Geraldine P Morans
Referee
:Conor Flaherty
Venue
: Broomfield
Go-Ahead Adult League Division 5
01/05/2024
19:30
St Margarets
St Margarets
4-18 v 3-11
4-18
V
3-11
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Ciara O Brien
Venue
: St Margarets
Go-Ahead Adult League Division 1
01/05/2024
20:00
St Sylvesters
St Sylvesters
2-1 v 2-7
2-1
V
2-7
Ballyboden St Endas
Ballyboden St Endas
Referee
:Barry Tiernan
Venue
: Broomfield
04/05/2024
Under 15 League Division 5
04/05/2024
13:30
St Sylvesters B
St Sylvesters B
1-5 v 3-9
1-5
V
3-9
O Tooles
O Tooles
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
Under 15 League Division 2
04/05/2024
13:30
St Sylvesters
St Sylvesters
6-10 v 0-6
6-10
V
0-6
Fingallians
Fingallians
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
05/05/2024
Under 13 League Division 11
05/05/2024
14:30
Naomh Mearnog B
Naomh Mearnog B
4-5 v 2-4
4-5
V
2-4
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Portmarnock
Under 13 League Division 5
05/05/2024
14:30
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh
14-24 v 1-3
14-24
V
1-3
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Emer McCarney
Venue
: Martin Savage Park
Under 13 League Division 1
05/05/2024
14:30
Ballyboden St Endas A
Ballyboden St Endas A
4-5 v 3-6
4-5
V
3-6
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Anthony Clinton
Venue
: Cherryfield
Under 16 League Division 2
05/05/2024
16:30
Naomh Olaf
Naomh Olaf
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Eddie Leonard
Venue
: Pairc Ui Bhrian
Comment
: Void Match
Under 14 League Division 6
05/05/2024
13:00
St Marks
St Marks
6-8 v 5-7
6-8
V
5-7
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Robert Moore
Venue
: McGee Park
Under 14 League Division 1
05/05/2024
13:00
Kilmacud Crokes A
Kilmacud Crokes A
2-11 v 3-17
2-11
V
3-17
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Tom Eakins
Venue
: Pairc De Burca
08/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 8
08/05/2024
19:30
St Brendans B
St Brendans B
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Referee
:Tom Casserly
Venue
: Longmeadows
Comment
: Conceded By St Sylvesters C
Go-Ahead Adult League Division 5
08/05/2024
19:30
St Sylvesters B
St Sylvesters B
4-15 v 2-20
4-15
V
2-20
Round Towers Lusk
Round Towers Lusk
Referee
:George Williams
Venue
: Broomfield
Go-Ahead Adult League Division 1
08/05/2024
19:30
Thomas Davis
Thomas Davis
1-16 v 3-4
1-16
V
3-4
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Kevin Doherty
Venue
: Kiltipper Road
11/05/2024
Under 15 Single Code League Orange
11/05/2024
13:30
St Sylvesters B
St Sylvesters B
2-12 v 1-11
2-12
V
1-11
Ranelagh Gaels
Ranelagh Gaels
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
Under 15 Single Code League Green
11/05/2024
13:30
St Sylvesters
St Sylvesters
0-1 v 4-8
0-1
V
4-8
Fingal Ravens
Fingal Ravens
Referee
:TBC
Venue
: Rolestown
11/05/2024
13:30
Foxrock Cabinteely A
Foxrock Cabinteely A
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Terry Canavan
Venue
: Kilboggett Park
12/05/2024
Under 16 Single Code League Orange
12/05/2024
16:30
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Ballymun Kickhams
Ballymun Kickhams
Referee
:Michelle Keating
Venue
: Broomfield
Comment
: Conceded By Ballymun Kickhams
Under 16 Single Code League Green
12/05/2024
16:30
Geraldine P Morans
Geraldine P Morans
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Tom Eakins
Venue
: Cornelscourt
Comment
: Conceded By Geraldine P Morans
13/05/2024
Under 18 League Division 9
13/05/2024
19:30
Ranelagh Gaels B
Ranelagh Gaels B
8-8 v 5-7
8-8
V
5-7
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Referee
:William Eakins
Venue
: Cathal Brugha Barracks
Under 18 League Division 4
13/05/2024
19:30
St Sylvesters B
St Sylvesters B
3-6 v 6-13
3-6
V
6-13
Naomh Barrog
Naomh Barrog
Referee
:Reece Somerfield
Venue
: Broomfield
Under 18 League Division 1
13/05/2024
19:30
St Sylvesters
St Sylvesters
2-14 v 3-11
2-14
V
3-11
Ballyboden St Endas A
Ballyboden St Endas A
Referee
:Keith Cahill
Venue
: Broomfield
14/05/2024
Under 16 League Division 6
14/05/2024
19:00
Naomh Barrog
Naomh Barrog
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Derek Greene
Venue
: St Fintan's Sutton
Comment
: Conceded By Naomh Barrog
Under 16 League Division 2
14/05/2024
19:30
Castleknock A
Castleknock A
1-7 v 6-7
1-7
V
6-7
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:David Maguire
Venue
: Somerton
15/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 8
15/05/2024
20:00
Scoil Ui Chonaill B
Scoil Ui Chonaill B
4-7 v 10-9
4-7
V
10-9
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Referee
:Damien Burnett
Venue
: Clontarf Road
Go-Ahead Adult League Division 5
15/05/2024
19:30
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh
3-9 v 1-12
3-9
V
1-12
St Sylvesters B
St Sylvesters B
Referee
:Tom Tansey
Venue
: Martin Savage Park
Go-Ahead Adult League Division 1
15/05/2024
20:00
St Sylvesters
St Sylvesters
1-6 v 0-9
1-6
V
0-9
Na Fianna
Na Fianna
Referee
:Finbarr Shanahan
Venue
: Broomfield
16/05/2024
Under 15 League Division 2
16/05/2024
19:30
Ballyboden St Endas A
Ballyboden St Endas A
4-5 v 0-7
4-5
V
0-7
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Angela Gallagher
Venue
: Cherryfield
17/05/2024
Under 16 League Division 2
17/05/2024
19:30
St Sylvesters
St Sylvesters
2-13 v 3-6
2-13
V
3-6
Na Fianna A
Na Fianna A
Referee
:Peter Hickey
Venue
: Broomfield
18/05/2024
Under 15 League Division 2
18/05/2024
13:30
Lucan Sarsfields
Lucan Sarsfields
2-9 v 8-10
2-9
V
8-10
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Kevin Doherty
Venue
: 12th Lock
19/05/2024
Under 14 League Division 12
19/05/2024
13:00
St Sylvesters C
St Sylvesters C
4-4 v 0-2
4-4
V
0-2
Na Fianna C
Na Fianna C
Referee
:Peter Trimble
Venue
: Broomfield
Under 14 League Division 6
19/05/2024
13:00
St Sylvesters B
St Sylvesters B
3-6 v 2-9
3-6
V
2-9
Round Towers Lusk
Round Towers Lusk
Referee
:Peter Trimble
Venue
: Broomfield
Under 14 League Division 1
19/05/2024
13:00
St Sylvesters
St Sylvesters
7-12 v 2-9
7-12
V
2-9
Clontarf A
Clontarf A
Referee
:Peter Trimble
Venue
: Broomfield