Under 18 Division 1 Fixtures & Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 15:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Fingallians
  • John Doherty
  •   
  • 12:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • St Judes
  • Reg Harbron
  •   
  • 13:30
  • Naomh Olaf
  •  
  • Foxrock Cabinteely B
  • Paul Flanagan
  •   
  • 16:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • St Brigids A
  • Reg Harbron
  •   
  • 16:30
  • Erins Isle
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • Peter Trimble
  •   
  • 15:00
  • Clontarf A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • Damien Burnett
  •   
  • 13:00
  • Foxrock Cabinteely B
  •  
  • St Marys Saggart
  • Paul Flanagan
  •   
  • 15:00
  • Cuala A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Foxrock Cabinteely B
  •  
  • Beann Eadair
  • Eddie Leonard
  •   
  • 14:00
  • Ballyboden St Endas A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Ballyboden St Endas A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Ballyboden St Endas B
  •  
  • Foxrock Cabinteely B
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Kilmacud Crokes A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Clontarf A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Clontarf A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Fingal Ravens
  •  
  • Foxrock Cabinteely B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Foxrock Cabinteely B
  •  
  • Clann Mhuire
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • St Sylvesters
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Lucan Sarsfields
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Foxrock Cabinteely B
  •  
  • St Brigids B
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Na Fianna A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Kilmacud Crokes A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Foxrock Cabinteely B
  •  
  • Ballyboughal
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Ballyboden St Endas A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Skerries Harps
  •  
  • Foxrock Cabinteely B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Castleknock A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Cuala A
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • St Brigids A
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Ballinteer St Johns A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Kilmacud Crokes B
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Kilmacud Crokes A
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Foxrock Cabinteely B
  •  
  • Trinity Gaels
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Lucan Sarsfields
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Parnells
  •  
  • Foxrock Cabinteely B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Lucan Sarsfields
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Foxrock Cabinteely B
  •  
  • Na Fianna A
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Ballyboden St Endas A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Beann Eadair
  • TBC
  • intercounty clash 04/03
  •   
  • 13:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Beann Eadair
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Lucan Sarsfields
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Clanna Gael/Fontenoy
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Ballyboden St Endas B
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Ranelagh Gaels
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 18:45
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Kilmacud Crokes A
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Fingallians
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Foxrock Cabinteely B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Castleknock A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Foxrock Cabinteely B
  •  
  • Naomh Mearnog
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Clanna Gael/Fontenoy
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Scoil Ui Chonaill
  •  
  • Foxrock Cabinteely B
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Beann Eadair
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Parnells
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Na Fianna A
  • TBC
  • 24/2 rescheduled
  •   
  • 13:00
  • Lucan Sarsfields
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • St Sylvesters
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Ballyboden St Endas B
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Ballinteer St Johns A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Cuala B
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • St Oliver Plunketts
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Man O War
  •  
  • Foxrock Cabinteely B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Clanna Gael/Fontenoy
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Fingallians
  •  
  • Foxrock Cabinteely B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Clontarf A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Foxrock Cabinteely B
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Castleknock A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Ballyboden St Endas A
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Round Towers (C)
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Round Towers (C)
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Cuala A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Clanna Gael/Fontenoy
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Kilmacud Crokes A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Oliver Plunketts
  •  
  • Foxrock Cabinteely B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Foxrock Cabinteely B
  •  
  • Garristown
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Round Towers (L)
  •  
  • Foxrock Cabinteely B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Vincents
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Ballinteer St Johns A
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Judes
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Ballyboden St Endas A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Ballinteer St Johns B
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   


  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment