Sort By Date
Sort By Competition
Fixtures
Venue
Team1
Scores
Team2
22/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 9
22/05/24
St Mobhi Road
St Mobhi Road
Na Fianna D
Na Fianna D
19:30
19:30
St Judes B
St Judes B
Comment
:
Referee
:Michelle Keating
Go-Ahead Adult League Division 2
22/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
19:30
19:30
Castleknock
Castleknock
Comment
:
Referee
:TBC
19/05/2024
Under 9 2 Team Group Z
19/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
10:00
10:00
Ballinteer St Johns
Ballinteer St Johns
Comment
:
Referee
:TBC
Under 9 3 Team Group Z
19/05/24
Blakestown
Blakestown
St Peregrines
St Peregrines
10:00
10:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 3 Team Group V
19/05/24
Pairc De Burca
Pairc De Burca
Kilmacud Crokes A
Kilmacud Crokes A
10:00
10:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 4 Team Group Y
19/05/24
12th Lock
12th Lock
Lucan Sarsfields
Lucan Sarsfields
10:00
10:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
Under 13 League Division 12S
19/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes C
St Judes C
14:30
14:30
St Kevins/Killians
St Kevins/Killians
Comment
:
Referee
:TBC
Under 13 League Division 8
19/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
14:30
14:30
Raheny B
Raheny B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 13 League Division 3
19/05/24
Kiltipper Road
Kiltipper Road
Thomas Davis
Thomas Davis
14:30
14:30
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
Under 16 League Division 8
19/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
16:30
16:30
Castleknock B
Castleknock B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 16 League Division 2
19/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
16:30
16:30
Castleknock A
Castleknock A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 14 League Division 12
19/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes C
St Judes C
13:00
13:00
Castleknock C
Castleknock C
Comment
:
Referee
:TBC
Under 14 League Division 9
19/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
13:00
13:00
O Tooles
O Tooles
Comment
:
Referee
:TBC
Under 14 League Division 1
19/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
13:00
13:00
Kilmacud Crokes A
Kilmacud Crokes A
Comment
:
Referee
:TBC
18/05/2024
Under 10 2 Team Group X
18/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
12:00
12:00
Garda/Westmanstown Gaels
Garda/Westmanstown Gaels
Comment
:
Referee
:TBC
Under 10 3 Team Group Y
18/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
12:00
12:00
Ranelagh Gaels
Ranelagh Gaels
Comment
:
Referee
:TBC
Under 11 4 Team Group X
18/05/24
12th Lock
12th Lock
Lucan Sarsfields
Lucan Sarsfields
13:00
13:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 12
18/05/24
Russell Park
Russell Park
St Brigids D
St Brigids D
13:00
13:00
St Judes C
St Judes C
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 5
18/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
13:00
13:00
Fingallians B
Fingallians B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 2
18/05/24
Finglas
Finglas
Erins Isle
Erins Isle
13:00
13:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 10
18/05/24
Balheary
Balheary
Fingallians B
Fingallians B
13:30
13:30
St Judes B
St Judes B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 3
18/05/24
St Annes No 10
St Annes No 10
Raheny A
Raheny A
13:30
13:30
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
16/05/2024
Under 13 League Division 8
16/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
19:30
19:30
Ranelagh Gaels B
Ranelagh Gaels B
Comment
:
Referee
:Stephen Harbron
15/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 9
15/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
19:30
19:30
Erin Go Bragh
Erin Go Bragh
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult League Division 2
15/05/24
12th Lock
12th Lock
Lucan Sarsfields
Lucan Sarsfields
19:30
19:30
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
14/05/2024
Under 16 League Division 2
14/05/24
Collinstown Lane
Collinstown Lane
Na Fianna A
Na Fianna A
19:30
19:30
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:Chris Nolan
13/05/2024
Under 18 League Division 9
13/05/24
St Annes No 10
St Annes No 10
Raheny B
Raheny B
19:30
19:30
St Judes B
St Judes B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 18 League Division 3
13/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
19:30
19:30
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh
Comment
:
Referee
:TBC
08/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 9
08/05/24
St Annes No 10
St Annes No 10
Raheny B
Raheny B
19:30
19:30
St Judes B
St Judes B
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult League Division 2
08/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
19:30
19:30
Raheny
Raheny
Comment
:
Referee
:TBC
05/05/2024
Under 9 2 Team Group Z
05/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
10:00
10:00
Stars of Erin
Stars of Erin
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 3 Team Group V
05/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
10:00
10:00
Ballinteer St Johns A
Ballinteer St Johns A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 4 Team Group Y
05/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
10:00
10:00
Cuala A
Cuala A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 13 League Division 12S
05/05/24
Kiltipper Road
Kiltipper Road
Thomas Davis B
Thomas Davis B
14:30
14:30
St Judes C
St Judes C
Comment
:
Referee
:Natasha O Neill
Under 13 League Division 8
05/05/24
Donabate
Donabate
St Patricks Donabate B
St Patricks Donabate B
14:30
14:30
St Judes B
St Judes B
Comment
: Caoimhe mythen
Referee
:Caoimhe Mythen
Under 13 League Division 3
05/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
14:30
14:30
Fingallians
Fingallians
Comment
:
Referee
:Caitlin McEvoy
Under 16 League Division 8
05/05/24
Balheary
Balheary
Fingallians B
Fingallians B
16:30
16:30
St Judes B
St Judes B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 16 League Division 2
05/05/24
Marley Park
Marley Park
Ballinteer St Johns A
Ballinteer St Johns A
16:30
16:30
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
Under 14 League Division 12
05/05/24
Collinstown Lane
Collinstown Lane
Na Fianna C
Na Fianna C
13:00
13:00
St Judes C
St Judes C
Comment
:
Referee
:Michelle Keating
Under 14 League Division 9
05/05/24
Skerries
Skerries
Skerries Harps B
Skerries Harps B
13:00
13:00
St Judes B
St Judes B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 14 League Division 1
05/05/24
St Annes No 34
St Annes No 34
Clontarf A
Clontarf A
13:00
13:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
04/05/2024
Under 10 2 Team Group X
04/05/24
Marley Park
Marley Park
Ballinteer St Johns
Ballinteer St Johns
12:00
12:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
Under 10 3 Team Group Y
04/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
12:00
12:00
St Marks, Robert Emmets, Wanderers
St Marks, Robert Emmets, Wanderers
Comment
:
Referee
:TBC
Under 11 4 Team Group X
04/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
13:00
13:00
Erins Isle
Erins Isle
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 12
04/05/24
12th Lock
12th Lock
Lucan Sarsfields D
Lucan Sarsfields D
13:00
13:00
St Judes C
St Judes C
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 5
04/05/24
Bremore Park
Bremore Park
O Dwyers B
O Dwyers B
13:00
13:00
St Judes B
St Judes B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 2
04/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
13:00
13:00
Raheny A
Raheny A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 10
04/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
13:30
13:30
Innisfails
Innisfails
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 3
04/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
13:30
13:30
Skerries Harps
Skerries Harps
Comment
:
Referee
:TBC
02/05/2024
Under 14 League Division 1
02/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
19:00
19:00
Ballinteer St Johns A
Ballinteer St Johns A
Comment
:
Referee
:TBC
01/05/2024
Go-Ahead Adult League Division 9
01/05/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
19:30
19:30
Fingallians C
Fingallians C
Comment
:
Referee
:Eugene Murphy Snr
Go-Ahead Adult League Division 2
01/05/24
Chanel
Chanel
Parnells
Parnells
19:30
19:30
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:Paul Meaney
29/04/2024
Under 18 League Division 9
29/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
19:00
19:00
St Brigids B
St Brigids B
Comment
:
Referee
:
Under 18 League Division 3
29/04/24
Hunters Run Park
Hunters Run Park
Erin Go Bragh
Erin Go Bragh
19:30
19:30
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:Philip Bourke
Results
Time
Team1
Scores
Team2
25/02/2024
Under 13 League Division 12S
25/02/2024
14:30
Ballinteer St Johns C
Ballinteer St Johns C
7-8 v 4-1
7-8
V
4-1
St Judes C
St Judes C
Referee
:Celine Butler
Venue
: Marley Park
Comment
: Eoin Johnston
Under 13 League Division 8
25/02/2024
14:30
St Patricks Palmerstown
St Patricks Palmerstown
7-8 v 6-4
7-8
V
6-4
St Judes B
St Judes B
Referee
:Brendan McGee
Venue
: Glenauline Park
Under 13 League Division 3
25/02/2024
14:30
St Judes
St Judes
3-2 v 3-9
3-2
V
3-9
St Peregrines
St Peregrines
Referee
:Aisling Roebuck
Venue
: Tymon North
Under 16 League Division 8
25/02/2024
14:30
Round Towers Clondalkin B
Round Towers Clondalkin B
1-2 v 5-10
1-2
V
5-10
St Judes B
St Judes B
Referee
:Robert Moore
Venue
: Clondalkin
Under 14 League Division 12
25/02/2024
13:00
St Brigids C
St Brigids C
4-6 v 11-7
4-6
V
11-7
St Judes C
St Judes C
Referee
:Charlie O Reilly
Venue
: Russell Park
Under 14 League Division 9
25/02/2024
13:00
Wanderers
Wanderers
2-5 v 10-14
2-5
V
10-14
St Judes B
St Judes B
Referee
:Pat Murphy
Venue
: Frank Kelly Park
Under 14 League Division 1
25/02/2024
13:00
St Judes
St Judes
4-3 v 5-7
4-3
V
5-7
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Sinead McHugh
Venue
: Broomfield
09/03/2024
Under 18 League Division 9
09/03/2024
15:00
St Judes B
St Judes B
4-7 v 1-10
4-7
V
1-10
Thomas Davis B
Thomas Davis B
Referee
:John Doherty
Venue
: Tymon North
Under 18 League Division 3
09/03/2024
15:00
St Peters
St Peters
0-9 v 1-13
0-9
V
1-13
St Judes
St Judes
Referee
:Keith Cahill
Venue
: Ballyboughal
Under 15 League Division 10
09/03/2024
13:30
St Margarets
St Margarets
5-3 v 5-8
5-3
V
5-8
St Judes B
St Judes B
Referee
:Richie Judge
Venue
: St Margarets
Under 15 League Division 3
09/03/2024
13:30
Clanna Gael/Fontenoy
Clanna Gael/Fontenoy
6-9 v 8-5
6-9
V
8-5
St Judes
St Judes
Referee
:Alan Maxwell
Venue
: Sean Moore Park
10/03/2024
Under 13 League Division 8
10/03/2024
14:30
Whitehall Colmcille B
Whitehall Colmcille B
9-11 v 2-2
9-11
V
2-2
St Judes B
St Judes B
Referee
:TBC
Venue
: Ellenfield
Comment
: Sarah Quinn
Under 13 League Division 3
10/03/2024
14:30
St Judes
St Judes
7-6 v 5-4
7-6
V
5-4
Ranelagh Gaels
Ranelagh Gaels
Referee
:TBC
Venue
: Tymon North
Comment
: Cassie Dunleavy
Under 16 League Division 8
10/03/2024
16:30
St Judes B
St Judes B
4-5 v 5-12
4-5
V
5-12
Na Fianna C
Na Fianna C
Referee
:Philip Bourke
Venue
: Tymon North
Under 16 League Division 2
10/03/2024
16:30
St Judes
St Judes
6-6 v 2-6
6-6
V
2-6
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:David Murphy
Venue
: Tymon North
Under 14 League Division 12
10/03/2024
13:00
St Judes C
St Judes C
2-5 v 1-7
2-5
V
1-7
Whitehall Colmcille B
Whitehall Colmcille B
Referee
:Neil Doherty
Venue
: Tymon North
Under 14 League Division 9
10/03/2024
13:00
Ranelagh Gaels B
Ranelagh Gaels B
0-0 v 10-4
0-0
V
10-4
St Judes B
St Judes B
Referee
:John Doherty
Venue
: Cathal Brugha Barracks
Under 14 League Division 1
10/03/2024
13:00
Lucan Sarsfields
Lucan Sarsfields
4-5 v 3-4
4-5
V
3-4
St Judes
St Judes
Referee
:Tom Eakins
Venue
: 12th Lock
23/03/2024
Under 18 League Division 9
23/03/2024
16:30
St Vincents B
St Vincents B
0-6 v 3-15
0-6
V
3-15
St Judes B
St Judes B
Referee
:Margaret Mohan
Venue
: Pairc Naomh Uinsionn
Comment
: Rescheduled To 16.30
Under 15 League Division 3
23/03/2024
13:30
St Judes
St Judes
3-5 v 8-9
3-5
V
8-9
St Peters
St Peters
Referee
:Pat Murphy
Venue
: Tymon North
24/03/2024
Under 13 League Division 3
24/03/2024
14:30
Naomh Olaf
Naomh Olaf
4-10 v 2-3
4-10
V
2-3
St Judes
St Judes
Referee
:TBC
Venue
: Pairc Ui Bhrian
Comment
: James Gilmore
Under 16 League Division 8
24/03/2024
16:30
Clontarf B
Clontarf B
3-4 v 4-10
3-4
V
4-10
St Judes B
St Judes B
Referee
:Reece Somerfield
Venue
: St Annes No 34
Under 16 League Division 2
24/03/2024
16:30
Thomas Davis
Thomas Davis
3-12 v 5-7
3-12
V
5-7
St Judes
St Judes
Referee
:Eugene Murphy Snr
Venue
: Kiltipper Road
Under 14 League Division 12
24/03/2024
13:00
Thomas Davis B
Thomas Davis B
1-2 v 9-8
1-2
V
9-8
St Judes C
St Judes C
Referee
:Eugene Murphy Snr
Venue
: Kiltipper Road
Under 14 League Division 1
24/03/2024
13:45
St Judes
St Judes
2-3 v 6-7
2-3
V
6-7
Erin Go Bragh
Erin Go Bragh
Referee
:Tom Eakins
Venue
: St Catherines Park
03/04/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 9
03/04/2024
18:30
Shankill
Shankill
1-8 v 3-11
1-8
V
3-11
St Judes B
St Judes B
Referee
:David Maguire
Venue
: Stonebridge
Go-Ahead Adult Cup Division 2
03/04/2024
18:30
St Judes
St Judes
2-18 v 4-10
2-18
V
4-10
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Referee
:Adam Kelly
Venue
: Dolphin Park
06/04/2024
Under 15 League Division 10
06/04/2024
13:30
St Judes B
St Judes B
8-3 v 2-2
8-3
V
2-2
Na Gaeil Oga
Na Gaeil Oga
Referee
:Eugene Murphy Snr
Venue
: Tymon North
07/04/2024
Under 13 League Division 12S
07/04/2024
15:00
Ballyboden St Endas D
Ballyboden St Endas D
2-2 v 8-7
2-2
V
8-7
St Judes C
St Judes C
Referee
:Brendan McGee
Venue
: Cherryfield
Under 13 League Division 8
07/04/2024
14:45
Man O War
Man O War
2-22 v 1-2
2-22
V
1-2
St Judes B
St Judes B
Referee
:Donnacha Farry
Venue
: Gormanstown College
Comment
: Donna Ha Farry
Under 14 League Division 12
07/04/2024
13:00
St Judes C
St Judes C
4-4 v 14-11
4-4
V
14-11
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Referee
:Paul Flanagan
Venue
: Tymon North
Under 15 League Division 3
07/04/2024
15:00
Ranelagh Gaels
Ranelagh Gaels
4-7 v 5-8
4-7
V
5-8
St Judes
St Judes
Referee
:Eugene Murphy Snr
Venue
: Cathal Brugha Barracks
10/04/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 2
10/04/2024
18:45
Cuala
Cuala
3-15 v 1-10
3-15
V
1-10
St Judes
St Judes
Referee
:Paul Flanagan
Venue
: St Pauls College
15/04/2024
Under 18 League Division 9
15/04/2024
19:00
Ranelagh Gaels B
Ranelagh Gaels B
5-9 v 1-6
5-9
V
1-6
St Judes B
St Judes B
Referee
:Eugene Murphy Snr
Venue
: Cathal Brugha Barracks
Under 18 League Division 3
15/04/2024
18:30
St Judes
St Judes
5-10 v 3-8
5-10
V
3-8
Castleknock A
Castleknock A
Referee
:John Doherty
Venue
: St Catherines Park
Comment
: Location Changed To St Catherines Park.
17/04/2024
Go-Ahead Adult League Division 9
17/04/2024
19:00
St Judes B
St Judes B
6-10 v 2-8
6-10
V
2-8
Shankill
Shankill
Referee
:Paul Flanagan
Venue
: Shanganagh Cliffs
Go-Ahead Adult League Division 2
17/04/2024
19:00
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
2-9 v 3-6
2-9
V
3-6
St Judes
St Judes
Referee
:Kevin Doherty
Venue
: Dolphin Park
18/04/2024
Under 14 League Division 1
18/04/2024
19:00
Ballyboden St Endas A
Ballyboden St Endas A
2-20 v 0-3
2-20
V
0-3
St Judes
St Judes
Referee
:Reg Harbron
Venue
: Cherryfield
Comment
: OFF 7 Apr
19/04/2024
Under 18 League Division 3
19/04/2024
18:45
St Judes
St Judes
2-8 v 3-7
2-8
V
3-7
Scoil Ui Chonaill
Scoil Ui Chonaill
Referee
:Mark O Shea
Venue
: Clontarf Road
Comment
: Rescheduled To 19/04/2024 18.45 Location Is Now Clontarf Road.
20/04/2024
DLGFA Feile Division 10 Group A
20/04/2024
12:00
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh B
St Oliver Plunkett Eoghan Ruadh B
0-1 v 2-2
0-1
V
2-2
St Judes B
St Judes B
Referee
:Terry Canavan
Venue
: Sean Moore Park
20/04/2024
11:00
St Judes B
St Judes B
1-7 v 0-0
1-7
V
0-0
Clanna Gael/Fontenoy B
Clanna Gael/Fontenoy B
Referee
:Maurice Leahy
Venue
: Sean Moore Park
20/04/2024
10:00
Skerries Harps B
Skerries Harps B
2-3 v 2-1
2-3
V
2-1
St Judes B
St Judes B
Referee
:Terry Canavan
Venue
: Sean Moore Park
DLGFA Feile Division 3 Group B
20/04/2024
12:00
St Judes
St Judes
7-6 v 2-2
7-6
V
2-2
Naomh Olaf
Naomh Olaf
Referee
:Philip Bourke
Venue
: Russell Park
20/04/2024
11:00
St Judes
St Judes
3-3 v 3-6
3-3
V
3-6
St Peters
St Peters
Referee
:Philip Bourke
Venue
: Russell Park
20/04/2024
10:00
St Brigids A
St Brigids A
2-2 v 2-3
2-2
V
2-3
St Judes
St Judes
Referee
:David Maguire
Venue
: Russell Park
DLGFA Feile Division 10 Knock Out Stages
20/04/2024
15:00
St Judes B
St Judes B
0-1 v 2-0
0-1
V
2-0
Innisfails
Innisfails
Referee
:Maurice Leahy
Venue
: Sean Moore Park
Comment
: St Judes 1st In RR, Innisfails 2nd, Both Wrt Scores Against
DLGFA Feile Division 3 Knock Out Stages
20/04/2024
15:00
Skerries Harps
Skerries Harps
2-4 v 2-6
2-4
V
2-6
St Judes
St Judes
Referee
:Paul Meaney
Venue
: St Annes No 10
21/04/2024
Under 13 League Division 3
21/04/2024
14:30
Raheny A
Raheny A
3-15 v 1-3
3-15
V
1-3
St Judes
St Judes
Referee
:Margaret Mohan
Venue
: St Annes No 10
Under 16 League Division 8
21/04/2024
16:30
Robert Emmets
Robert Emmets
St Judes B
St Judes B
Referee
:TBC
Venue
: Greentrees Park
Comment
: Conceded By Robert Emmets
Under 16 League Division 2
21/04/2024
16:30
St Judes
St Judes
10-13 v 4-6
10-13
V
4-6
Naomh Olaf
Naomh Olaf
Referee
:Eugene Murphy Snr
Venue
: Tymon North
Under 14 League Division 12
21/04/2024
13:00
St Monicas
St Monicas
15-5 v 4-8
15-5
V
4-8
St Judes C
St Judes C
Referee
:Brian Moore
Venue
: Edenmore
Under 14 League Division 9
21/04/2024
13:00
St Judes B
St Judes B
7-10 v 2-7
7-10
V
2-7
Lucan Sarsfields C
Lucan Sarsfields C
Referee
:Paul Cullivan
Venue
: Tymon North
DLGFA Feile Division 3 Knock Out Stages
21/04/2024
13:00
St Judes
St Judes
3-4 v 4-3
3-4
V
4-3
St Peters
St Peters
Referee
:Kevin O Donnell
Venue
: Lawless Memorial Park
22/04/2024
Under 18 League Division 9
22/04/2024
18:45
St Judes B
St Judes B
5-5 v 3-3
5-5
V
3-3
Ballyboden St Endas C
Ballyboden St Endas C
Referee
:Eugene Murphy Snr
Venue
: Tymon North
Comment
: Rescheduled To 22/04/2024 18.45
24/04/2024
Go-Ahead Adult League Division 9
24/04/2024
19:15
Whitehall Colmcille B
Whitehall Colmcille B
2-6 v 4-13
2-6
V
4-13
St Judes B
St Judes B
Referee
:Greg O Donnell
Venue
: St Aidans CBS Collins Ave
Go-Ahead Adult League Division 2
24/04/2024
19:15
St Judes
St Judes
1-10 v 3-20
1-10
V
3-20
Cuala
Cuala
Referee
:Paul Cullivan
Venue
: Tymon North