Sort By Date
Sort By Competition
Fixtures
Venue
Team1
Scores
Team2
24/04/2024
Go-Ahead Adult League Division 2
24/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
19:15
19:15
Cuala
Cuala
Comment
:
Referee
:TBC
23/04/2024
Under 13 League Division 8
23/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
18:30
18:30
St Margarets
St Margarets
Comment
: Raisin mc evoy
Referee
:TBC
22/04/2024
Go-Ahead Adult League Division 9
22/04/24
St Aidans CBS Collins Ave
St Aidans CBS Collins Ave
Whitehall Colmcille B
Whitehall Colmcille B
19:15
19:15
St Judes B
St Judes B
Comment
:
Referee
:TBC
21/04/2024
Under 9 2 Team Group Z
21/04/24
Galtymore Road
Galtymore Road
Good Counsel/Liffey Gaels
Good Counsel/Liffey Gaels
10:00
10:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
Under 9 3 Team Group Z
21/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
10:00
10:00
St Brigids
St Brigids
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 3 Team Group V
21/04/24
Bushy Park
Bushy Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
10:00
10:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 4 Team Group Y
21/04/24
St Mobhi Road
St Mobhi Road
Na Fianna A
Na Fianna A
10:00
10:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
Under 13 League Division 12S
21/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes C
St Judes C
14:30
14:30
Robert Emmets
Robert Emmets
Comment
:
Referee
:TBC
Under 13 League Division 8
21/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
14:30
14:30
Ranelagh Gaels B
Ranelagh Gaels B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 13 League Division 3
21/04/24
St Annes No 10
St Annes No 10
Raheny A
Raheny A
14:30
14:30
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
Under 16 League Division 2
21/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
16:30
16:30
Naomh Olaf
Naomh Olaf
Comment
:
Referee
:TBC
Under 14 League Division 12
21/04/24
Edenmore
Edenmore
St Monicas
St Monicas
13:00
13:00
St Judes C
St Judes C
Comment
:
Referee
:TBC
Under 14 League Division 9
21/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
13:00
13:00
Lucan Sarsfields C
Lucan Sarsfields C
Comment
:
Referee
:TBC
Under 14 League Division 1
21/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
13:00
13:00
Ballinteer St Johns A
Ballinteer St Johns A
Comment
:
Referee
:TBC
20/04/2024
Under 10 2 Team Group X
20/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
12:00
12:00
Bray Emmets
Bray Emmets
Comment
:
Referee
:TBC
Under 10 3 Team Group Y
20/04/24
Kiltipper Road
Kiltipper Road
Thomas Davis
Thomas Davis
12:00
12:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 12
20/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes C
St Judes C
13:00
13:00
St Sylvesters D
St Sylvesters D
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 5
20/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
13:00
13:00
Kilmacud Crokes B
Kilmacud Crokes B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 2
20/04/24
Kiltipper Road
Kiltipper Road
Thomas Davis
Thomas Davis
13:00
13:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
17/04/2024
Go-Ahead Adult League Division 9
17/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
19:00
19:00
Shankill
Shankill
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult League Division 2
17/04/24
Dolphin Park
Dolphin Park
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
19:00
19:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
15/04/2024
Under 18 League Division 9
15/04/24
Cathal Brugha Barracks
Cathal Brugha Barracks
Ranelagh Gaels B
Ranelagh Gaels B
19:00
19:00
St Judes B
St Judes B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 18 League Division 3
15/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
19:00
19:00
Castleknock A
Castleknock A
Comment
:
Referee
:TBC
10/04/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 9
10/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
18:45
18:45
Whitehall Colmcille B
Whitehall Colmcille B
Comment
:
Referee
:TBC
Go-Ahead Adult Cup Division 2
10/04/24
Hyde Road-Dalkey
Hyde Road-Dalkey
Cuala
Cuala
18:45
18:45
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
08/04/2024
Under 18 League Division 9
08/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
18:45
18:45
Ballyboden St Endas C
Ballyboden St Endas C
Comment
:
Referee
:Stephen Harbron
Under 18 League Division 3
08/04/24
Donabate
Donabate
St Patricks Donabate
St Patricks Donabate
18:45
18:45
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:Keith Cahill
07/04/2024
Under 9 2 Team Group Z
07/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
10:00
10:00
Erin Go Bragh
Erin Go Bragh
Comment
:
Referee
:TBC
Under 9 3 Team Group Z
07/04/24
Pairc De Burca
Pairc De Burca
Kilmacud Crokes B
Kilmacud Crokes B
10:00
10:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 3 Team Group V
07/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
10:00
10:00
Ballyboden St Endas A
Ballyboden St Endas A
Comment
:
Referee
:TBC
Under 8 4 Team Group Y
07/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
10:00
10:00
Round Towers Clondalkin
Round Towers Clondalkin
Comment
:
Referee
:TBC
Under 13 League Division 12S
07/04/24
Cherryfield
Cherryfield
Ballyboden St Endas D
Ballyboden St Endas D
14:30
14:30
St Judes C
St Judes C
Comment
:
Referee
:Brendan McGee
Under 13 League Division 8
07/04/24
Man O War
Man O War
Man O War
Man O War
14:30
14:30
St Judes B
St Judes B
Comment
: Donna ha farry
Referee
:TBC
Under 13 League Division 3
07/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
14:30
14:30
Trinity Gaels
Trinity Gaels
Comment
: Roisin mcevoy
Referee
:TBC
Under 16 League Division 8
07/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
16:30
16:30
Templeogue Synge Street B
Templeogue Synge Street B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 16 League Division 2
07/04/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala A
Cuala A
16:30
16:30
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:Tom Eakins
Under 14 League Division 12
07/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes C
St Judes C
13:00
13:00
St Sylvesters C
St Sylvesters C
Comment
:
Referee
:TBC
Under 14 League Division 9
07/04/24
Hunters Run Park
Hunters Run Park
Erin Go Bragh B
Erin Go Bragh B
13:00
13:00
St Judes B
St Judes B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 14 League Division 1
07/04/24
Cherryfield
Cherryfield
Ballyboden St Endas A
Ballyboden St Endas A
13:00
13:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:Reg Harbron
06/04/2024
Under 10 2 Team Group X
06/04/24
Boharnabrenna
Boharnabrenna
St Annes
St Annes
12:00
12:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
Under 10 3 Team Group Y
06/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
12:00
12:00
Round Towers Clondalkin
Round Towers Clondalkin
Comment
:
Referee
:TBC
Under 11 4 Team Group X
06/04/24
Meadowvale
Meadowvale
Cuala A
Cuala A
13:00
13:00
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 12
06/04/24
Pairc De Burca
Pairc De Burca
Kilmacud Crokes E
Kilmacud Crokes E
13:00
13:00
St Judes C
St Judes C
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 5
06/04/24
St Annes No 34
St Annes No 34
Clontarf B
Clontarf B
13:00
13:00
St Judes B
St Judes B
Comment
:
Referee
:TBC
Under 12 Group 2
06/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
13:00
13:00
Naomh Olaf
Naomh Olaf
Comment
:
Referee
:TBC
Under 15 League Division 10
06/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes B
St Judes B
13:30
13:30
Na Gaeil Oga
Na Gaeil Oga
Comment
:
Referee
:Stephen Harbron
Under 15 League Division 3
06/04/24
Cathal Brugha Barracks
Cathal Brugha Barracks
Ranelagh Gaels
Ranelagh Gaels
13:30
13:30
St Judes
St Judes
Comment
:
Referee
:David Maguire
03/04/2024
Go-Ahead Adult Cup Division 9
03/04/24
Stonebridge
Stonebridge
Shankill
Shankill
18:30
18:30
St Judes B
St Judes B
Comment
:
Referee
:David Maguire
Go-Ahead Adult Cup Division 2
03/04/24
Tymon North
Tymon North
St Judes
St Judes
18:30
18:30
Templeogue Synge Street
Templeogue Synge Street
Comment
:
Referee
:Adam Kelly
Results
Time
Team1
Scores
Team2
25/02/2024
Under 13 League Division 12S
25/02/2024
14:30
Ballinteer St Johns C
Ballinteer St Johns C
7-8 v 4-1
7-8
V
4-1
St Judes C
St Judes C
Referee
:Celine Butler
Venue
: Marley Park
Comment
: Eoin Johnston
Under 13 League Division 3
25/02/2024
14:30
St Judes
St Judes
3-2 v 3-9
3-2
V
3-9
St Peregrines
St Peregrines
Referee
:Aisling Roebuck
Venue
: Tymon North
Under 16 League Division 8
25/02/2024
14:30
Round Towers Clondalkin B
Round Towers Clondalkin B
1-2 v 5-10
1-2
V
5-10
St Judes B
St Judes B
Referee
:Robert Moore
Venue
: Clondalkin
Under 14 League Division 12
25/02/2024
13:00
St Brigids C
St Brigids C
4-6 v 11-7
4-6
V
11-7
St Judes C
St Judes C
Referee
:Charlie O Reilly
Venue
: Russell Park
Under 14 League Division 9
25/02/2024
13:00
Wanderers
Wanderers
2-5 v 10-14
2-5
V
10-14
St Judes B
St Judes B
Referee
:Pat Murphy
Venue
: Frank Kelly Park
Under 14 League Division 1
25/02/2024
13:00
St Judes
St Judes
4-3 v 5-7
4-3
V
5-7
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:Sinead McHugh
Venue
: Broomfield
09/03/2024
Under 18 League Division 9
09/03/2024
15:00
St Judes B
St Judes B
4-7 v 1-10
4-7
V
1-10
Thomas Davis B
Thomas Davis B
Referee
:John Doherty
Venue
: Tymon North
Under 18 League Division 3
09/03/2024
15:00
St Peters
St Peters
0-9 v 1-13
0-9
V
1-13
St Judes
St Judes
Referee
:Keith Cahill
Venue
: Ballyboughal
Under 15 League Division 10
09/03/2024
13:30
St Margarets
St Margarets
5-3 v 5-8
5-3
V
5-8
St Judes B
St Judes B
Referee
:Richie Judge
Venue
: St Margarets
Under 15 League Division 3
09/03/2024
13:30
Clanna Gael/Fontenoy
Clanna Gael/Fontenoy
6-9 v 8-5
6-9
V
8-5
St Judes
St Judes
Referee
:Alan Maxwell
Venue
: Sean Moore Park
10/03/2024
Under 13 League Division 8
10/03/2024
14:30
Whitehall Colmcille B
Whitehall Colmcille B
9-11 v 2-2
9-11
V
2-2
St Judes B
St Judes B
Referee
:TBC
Venue
: Ellenfield
Comment
: Sarah Quinn
Under 13 League Division 3
10/03/2024
14:30
St Judes
St Judes
4-13 v 1-2
4-13
V
1-2
Ranelagh Gaels
Ranelagh Gaels
Referee
:TBC
Venue
: Tymon North
Comment
: Cassie Dunleavy
Under 16 League Division 8
10/03/2024
16:30
St Judes B
St Judes B
4-5 v 5-12
4-5
V
5-12
Na Fianna C
Na Fianna C
Referee
:Philip Bourke
Venue
: Tymon North
Under 16 League Division 2
10/03/2024
16:30
St Judes
St Judes
6-6 v 2-6
6-6
V
2-6
St Sylvesters
St Sylvesters
Referee
:David Murphy
Venue
: Tymon North
Under 14 League Division 12
10/03/2024
13:00
St Judes C
St Judes C
2-5 v 1-7
2-5
V
1-7
Whitehall Colmcille B
Whitehall Colmcille B
Referee
:Neil Doherty
Venue
: Tymon North
Under 14 League Division 9
10/03/2024
13:00
Ranelagh Gaels B
Ranelagh Gaels B
0-0 v 10-4
0-0
V
10-4
St Judes B
St Judes B
Referee
:John Doherty
Venue
: Cathal Brugha Barracks
Under 14 League Division 1
10/03/2024
13:00
Lucan Sarsfields
Lucan Sarsfields
4-5 v 3-4
4-5
V
3-4
St Judes
St Judes
Referee
:Tom Eakins
Venue
: 12th Lock
23/03/2024
Under 18 League Division 9
23/03/2024
16:30
St Vincents B
St Vincents B
0-6 v 3-15
0-6
V
3-15
St Judes B
St Judes B
Referee
:Margaret Mohan
Venue
: Pairc Naomh Uinsionn
Comment
: Rescheduled To 16.30
Under 15 League Division 3
23/03/2024
13:30
St Judes
St Judes
3-5 v 8-9
3-5
V
8-9
St Peters
St Peters
Referee
:Pat Murphy
Venue
: Tymon North
24/03/2024
Under 13 League Division 3
24/03/2024
14:30
Naomh Olaf
Naomh Olaf
4-10 v 2-3
4-10
V
2-3
St Judes
St Judes
Referee
:TBC
Venue
: Pairc Ui Bhrian
Comment
: James Gilmore
Under 16 League Division 8
24/03/2024
16:30
Clontarf B
Clontarf B
3-4 v 4-10
3-4
V
4-10
St Judes B
St Judes B
Referee
:Reece Somerfield
Venue
: St Annes No 34
Under 16 League Division 2
24/03/2024
16:30
Thomas Davis
Thomas Davis
3-12 v 5-7
3-12
V
5-7
St Judes
St Judes
Referee
:Eugene Murphy Snr
Venue
: Kiltipper Road
Under 14 League Division 12
24/03/2024
13:00
Thomas Davis B
Thomas Davis B
1-2 v 9-8
1-2
V
9-8
St Judes C
St Judes C
Referee
:Eugene Murphy Snr
Venue
: Kiltipper Road
Under 14 League Division 1
24/03/2024
13:45
St Judes
St Judes
2-3 v 6-7
2-3
V
6-7
Erin Go Bragh
Erin Go Bragh
Referee
:Tom Eakins
Venue
: St Catherines Park
21/04/2024
Under 16 League Division 8
21/04/2024
16:30
Robert Emmets
Robert Emmets
St Judes B
St Judes B
Referee
:TBC
Venue
: Greentrees Park
Comment
: Conceded By Robert Emmets