League Table Under 13 Division 4

Team Played Won Lost Drawn Points
Erins Isle 6 6     18
Whitehall Colmcille 6 5 1   15
Ballyboden St Endas B 6 2 3 1 7
Thomas Davis B 6 2 3 1 7
Templeogue Synge Street 6 2 4   6
St Judes 6 1 3 2 5
Erin Go Bragh 6 1 5   3
  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 25/02/2017
  • 16:00
  • Thomas Davis B
  • 0-2 13-8
  • Erins Isle
  • Jason Corcoran (Pending)
  •   
  • Venue: Kiltipper Road

  • 11/03/2017
  • 16:00
  • Erin Go Bragh
  • 4-3 1-3
  • Thomas Davis B
  • Maurice Mulcahy (Pending)
  •   
  • Venue: Hunters Run Park

  • 16:00
  • Templeogue Synge Street
  • 1-4 1-9
  • Whitehall Colmcille
  • Chris O Grady (Pending)
  •   
  • Venue: Bushy Park

  • 25/03/2017
  • 12:00
  • Erins Isle
  • 5-10 3-6
  • St Judes
  • Megan Campbell (Pending)
  • refixed from 11/03
  •   
  • Venue: Finglas

  • 15:00
  • Thomas Davis B
  • 5-6 2-6
  • Templeogue Synge Street
  • Harry Crowley (Pending)
  •   
  • Venue: Kiltipper Road

  • 16:00
  • Whitehall Colmcille
  • 6-11 3-2
  • Ballyboden St Endas B
  • TBC (Pending)
  • yvonne campbell
  •   
  • Venue: Sancta Maria School

  • 05/04/2017
  • 19:00
  • Ballyboden St Endas B
  • 2-8 3-4
  • Templeogue Synge Street
  • Philip Cullen (Pending)
  • refix from 25/02
  •   
  • Venue: Pairc Ui Mhurchu

  • 08/04/2017
  • 16:00
  • Ballyboden St Endas B
  • 2-10 4-9
  • Thomas Davis B
  • Niamh Egan (Pending)
  •   
  • Venue: Pairc Ui Mhurchu

  • 16:00
  • Erin Go Bragh
  • 1-0 5-7
  • Erins Isle
  • John Doherty (Pending)
  •   
  • Venue: Hunters Run Park

  • 16:00
  • Templeogue Synge Street
  • 2-6 0-0
  • St Judes
  • Beth Molloy (Pending)
  •   
  • Venue: Bushy Park

  • 29/04/2017
  • 16:00
  • St Judes
  • 7-4 7-4
  • Ballyboden St Endas B
  • David Murphy (Pending)
  •   
  • Venue: Tymon North

  • 16:00
  • Thomas Davis B
  • 4-3 8-12
  • Whitehall Colmcille
  • Ciaran Pollock (Pending)
  •   
  • Venue: Kiltipper Road

  • 06/05/2017
  • 16:00
  • Whitehall Colmcille
  • 5-8 0-0
  • Erin Go Bragh
  • Peter Trimble (Pending)
  • refix from 25/02
  •   
  • Venue: Cloghran

  • 13/05/2017
  • 16:00
  • Ballyboden St Endas B
  • 1-3 7-9
  • Erins Isle
  • Eugene Murphy
  •   
  • Venue: Pairc Ui Mhurchu

  • 16:00
  • Templeogue Synge Street
  • 4-13 1-5
  • Erin Go Bragh
  • David Murphy
  •   
  • Venue: Bushy Park

  • 16:00
  • Whitehall Colmcille
  • 3-13 1-4
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • Venue: Cloghran

  • 20/05/2017
  • 14:00
  • St Judes
  • 7-6 4-0
  • Erin Go Bragh
  • Beth Molloy (Pending)
  • refixed from 25/03
  •   
  • Venue: Tymon North

  • 16:00
  • Erins Isle
  • 6-9 1-5
  • Templeogue Synge Street
  • Craig Connor (Pending)
  • refix 29/04
  •   
  • Venue: Finglas

  • 27/05/2017
  • 11:15
  • Erin Go Bragh
  • 2-1 5-8
  • Ballyboden St Endas B
  • Tom Casserly
  •   
  • Venue: Hunters Run Park

  • 16:00
  • Erins Isle
  • 7-12 3-8
  • Whitehall Colmcille
  • Yvonne Campbell
  •   
  • Venue: Finglas

  • 07/06/2017
  • 19:00
  • St Judes
  • 3-6 3-6
  • Thomas Davis B
  • Laura Bourke
  • refix 27/05: play or concede
  •   
  • Venue: Tymon North