Under 15 Division 1 Fixtures & Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 12:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • St Judes
  • Reg Harbron
  •   
  • 16:00
  • Ballyboden St Endas B
  •  
  • St Judes
  • Aoife Keegan
  •   
  • 16:00
  • St Oliver Plunketts B
  •  
  • St Judes B
  • Stephanie McCloskey
  •   
  • 16:30
  • St Judes
  •  
  • Cuala A
  • Pat Murphy
  •   
  • 13:00
  • St Judes
  •  
  • Skerries Harps
  • Reg Harbron
  •   
  • 13:30
  • St Judes
  •  
  • Clontarf A
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Judes
  •  
  • Ballyboden St Endas B
  • Derek Oman
  • ann dalton
  •   
  • 14:00
  • Kilmacud Crokes B
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Erins Isle
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Na Fianna A
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Judes
  •  
  • Parnells
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Judes B
  •  
  • Craobh Chiaran
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • St Judes
  •  
  • Garristown
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Sylvesters
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • St Judes
  •  
  • Lucan Sarsfields
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Judes B
  •  
  • Raheny B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Clanna Gael/Fontenoy
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Ballyboden St Endas B
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • St Oliver Plunketts
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Judes
  •  
  • Lucan Sarsfields B
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Judes
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Clanna Gael/Fontenoy
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Judes
  •  
  • Lucan Sarsfields
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Robert Emmets
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Kilmacud Crokes A
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Judes
  •  
  • St Patricks Donabate
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Kevins / Killians
  •  
  • St Judes B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Judes
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • St Judes
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Trinity Gaels
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Cuala A
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Judes
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • St Judes
  •  
  • Ballymun Kickhams
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Clanna Gael/Fontenoy
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Judes
  •  
  • Bray Emmets
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Judes B
  •  
  • Ballyboden St Endas D
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • St Judes
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Thomas Davis
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • St Judes
  •  
  • Man O War
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Whitehall Colmcille
  •  
  • St Judes
  • TBC
  • intercounty clash 04/03
  •   
  • 12:00
  • St Judes
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Kilmacud Crokes B
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Judes
  •  
  • St Brigids A
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • St Judes
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Naomh Mearnog
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Judes B
  •  
  • St Oliver Plunketts B
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • St Judes
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  • intercounty clash 08/04
  •   
  • 13:00
  • St Judes
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Trinity Gaels
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Kilmacud Crokes A
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Judes
  •  
  • Kilmacud Crokes A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Castleknock A
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Judes
  •  
  • Ballyboughal
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Craobh Chiaran
  •  
  • St Judes B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Raheny B
  •  
  • St Judes B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Judes B
  •  
  • St Kevins / Killians
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • St Judes
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Judes
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Judes
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Ballyboden St Endas D
  •  
  • St Judes B
  • TBC
  •   


  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment