Under 16 Division 4 Championship Knockout Stages Fixtures & Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 13:45
  • Foxrock Cabinteely C
  •  
  • Round Towers (C)
  • Gerry McGough
  • final
  •   
  • 13:00
  • Round Towers (C)
  •  
  • Bray Emmets
  • Paul Flanagan
  •   
  • 12:00
  • Round Towers (C)
  •  
  • Lucan Sarsfields
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Round Towers (C)
  •  
  • Cuala A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Round Towers (C)
  • TBC
  •   


  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 16:00
  • Round Towers (C)
  • 4-9 4-14
  • Ballyboughal
  • Pat Murphy
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Ballyboughal:
  • 13:00
  • Na Fianna B
  • 1-9 1-4
  • Round Towers (C)
  • Laura Bourke
  •   

  • Scores

    Na Fianna B:

    Round Towers (C):
  • 17:00
  • Round Towers (C)
  • 3-5 1-6
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • Senan Finucane
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Garda/Westmanstown Gaels:
  • 13:00
  • Round Towers (C)
  • 5-5 7-7
  • Ballyboughal
  • Senan Finucane
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Ballyboughal:
  • 18:45
  • Round Towers (C)
  • 4-3 3-11
  • St Patricks Donabate
  • Philip Fitzsimons
  • 15/9 rescheduled
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    St Patricks Donabate:
  • 10:00
  • St Judes
  • 3-12 4-10
  • Round Towers (C)
  • Billy O Connell
  •   

  • Scores

    St Judes:

    Round Towers (C):
  • 16:00
  • Round Towers (C)
  • 5-4 0-0
  • Erin Go Bragh
  • Gary Boyce
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Erin Go Bragh:
  • 18:30
  • O Tooles
  •  
  • Round Towers (C)
  • Derek Greene
  • conceded by round towers (c)
  •   

  • Scores

    O Tooles:

    Round Towers (C):
  • 16:00
  • Ballymun Kickhams
  • 0-0 3-17
  • Round Towers (C)
  • Michelle Keating
  •   

  • Scores

    Ballymun Kickhams:

    Round Towers (C):
  • 13:00
  • Round Towers (C)
  • 1-0 0-14
  • St Sylvesters
  • Lee Moroney
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    St Sylvesters:
  • 18:30
  • Round Towers (C)
  • 5-1 1-9
  • St Annes
  • Tommy Clinton
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    St Annes:
  • 19:00
  • St Peregrines
  • 10-9 0-3
  • Round Towers (C)
  • Ronald Malone
  •   

  • Scores

    St Peregrines:

    Round Towers (C):
  • 12:00
  • Round Towers (C)
  • 5-12 2-3
  • Na Fianna B
  • Derek Oman
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Na Fianna B:
  • 16:00
  • Round Towers (C)
  • 6-9 0-3
  • St Brigids B
  • Harry Crowley
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    St Brigids B:
  • 18:45
  • Raheny A
  • 5-12 8-4
  • Round Towers (C)
  • Jason Buckley
  •   

  • Scores

    Raheny A:

    Round Towers (C):
  • 13:00
  • Garristown
  • 10-17 1-5
  • Round Towers (C)
  • Yvonne Campbell
  •   

  • Scores

    Garristown:

    Round Towers (C):
  • 19:30
  • Croi Ro Naofa
  •  
  • Round Towers (C)
  • Robbie Glennon
  • conceded by croi ro naofa
  •   

  • Scores

    Croi Ro Naofa:

    Round Towers (C):
  • 19:30
  • Round Towers (C)
  • 5-3 2-7
  • Man O War
  • Jonny Jackson
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Man O War:
  • 19:30
  • Naomh Barrog
  • 7-11 0-3
  • Round Towers (C)
  • Maurice Mulcahy
  •   

  • Scores

    Naomh Barrog:

    Round Towers (C):
  • 19:30
  • Croi Ro Naofa
  • 6-11 0-8
  • Round Towers (C)
  • Keith Tighe
  •   

  • Scores

    Croi Ro Naofa:

    Round Towers (C):
  • 19:30
  • Round Towers (C)
  • 1-3 3-16
  • Lucan Sarsfields
  • Laura Bourke
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Lucan Sarsfields:
  • 19:30
  • Round Towers (C)
  • 1-9 2-6
  • St Peregrines
  • Simon Redmond
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    St Peregrines:
  • 19:30
  • Round Towers (C)
  • 1-3 3-18
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • Laura Bourke
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Garda/Westmanstown Gaels:
  • 19:30
  • Ballinteer St Johns
  • 7-10 3-9
  • Round Towers (C)
  • Simon Redmond
  •   

  • Scores

    Ballinteer St Johns:

    Round Towers (C):
  • 19:30
  • Castleknock
  • 10-21 2-6
  • Round Towers (C)
  • George McAllister
  •   

  • Scores

    Castleknock:

    Round Towers (C):
  • 16:00
  • Round Towers (C)
  • 5-11 5-2
  • Bray Emmets
  • Pat Murphy
  • strictly play or concede
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Bray Emmets:
  • 19:30
  • Round Towers (C)
  • 2-5 3-15
  • St Judes
  • Laura Bourke
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    St Judes:
  • 19:00
  • Erins Isle
  • 5-5 2-2
  • Round Towers (C)
  • Peter Trimble
  • strictly play or concede
  •   

  • Scores

    Erins Isle:

    Round Towers (C):
  • 19:30
  • Erins Isle
  • 4-12 5-9
  • Round Towers (C)
  • Jason Buckley
  • 5/3 rescheduled
  •   

  • Scores

    Erins Isle:

    Round Towers (C):
  • 19:30
  • Lucan Sarsfields
  • 9-14 1-5
  • Round Towers (C)
  • Robbie Glennon
  •   

  • Scores

    Lucan Sarsfields:

    Round Towers (C):
  • 19:30
  • Round Towers (C)
  • 3-6 2-6
  • St Patricks Donabate
  • Philip Fitzsimons
  • 5/5 rescheduled
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    St Patricks Donabate:
  • 16:00
  • O Dwyers
  • 6-15 1-5
  • Round Towers (C)
  • Derek McKittrick (Pending)
  • intercounty clash 26/03
  •   

  • Scores

    O Dwyers:

    Round Towers (C):
  • 19:30
  • Skerries Harps
  •  
  • Round Towers (C)
  • Derek Greene (Pending)
  • conceded by round towers (c)
  •   

  • Scores

    Skerries Harps:

    Round Towers (C):
  • 19:30
  • Templeogue Synge Street
  • 1-9 6-7
  • Round Towers (C)
  • Stephen Harbron (Pending)
  •   

  • Scores

    Templeogue Synge Street:

    Round Towers (C):
  • 18:30
  • Ballyboden St Endas B
  • 7-10 2-5
  • Round Towers (C)
  • Reg Harbron (Pending)
  •   

  • Scores

    Ballyboden St Endas B:

    Round Towers (C):
  • 19:30
  • Round Towers (C)
  • 4-1 8-19
  • O Tooles
  • Pat Murphy (Pending)
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    O Tooles:
  • 16:00
  • Round Towers (C)
  • 2-3 6-17
  • Man O War
  • Tommy Clinton (Pending)
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Man O War:
  • 19:15
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • 11-21 0-4
  • Round Towers (C)
  • Joe Murray (Pending)
  •   

  • Scores

    Garda/Westmanstown Gaels:

    Round Towers (C):
  • 19:00
  • Round Towers (C)
  •  
  • Skerries Harps
  • John Gallagher (Pending)
  • conceded by round towers (c)
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Skerries Harps:
  • 19:00
  • Round Towers (C)
  • 1-6 3-5
  • Na Fianna B
  • Stephen Harbron (Pending)
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Na Fianna B:
  • 18:45
  • Round Towers (C)
  • 1-6 3-13
  • Croi Ro Naofa
  • David Murphy (Pending)
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Croi Ro Naofa:
  • 18:30
  • Round Towers (C)
  • 5-9 4-10
  • St Peregrines
  • Chris O Grady (Pending)
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    St Peregrines:
  • 13:45
  • Round Towers (C)
  • 2-2 1-1
  • Man O War
  • TBC (Pending)
  • final
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Man O War:
  • 15:00
  • Naomh Mearnog
  • 4-2 4-3
  • Round Towers (C)
  • TBC (Pending)
  •   

  • Scores

    Naomh Mearnog:

    Round Towers (C):
  • 12:30
  • Round Towers (C)
  • 2-6 4-2
  • Man O War
  • Andrew McAllister (Pending)
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Man O War:
  • 11:30
  • Foxrock Cabinteely B
  • 1-0 6-6
  • Round Towers (C)
  • Brian Moore (Pending)
  •   

  • Scores

    Foxrock Cabinteely B:

    Round Towers (C):
  • 10:30
  • Round Towers (C)
  • 2-4 0-6
  • St Patricks Donabate
  • Andrew McAllister (Pending)
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    St Patricks Donabate:
  • 18:30
  • Round Towers (C)
  • 1-14 4-8
  • Ballinteer St Johns
  • Laura Bourke (Pending)
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Ballinteer St Johns:
  • 11:30
  • Man O War
  • 1-6 3-5
  • Round Towers (C)
  • Liam Aherne Clarke (Pending)
  • time change agreed
  •   

  • Scores

    Man O War:

    Round Towers (C):
  • 16:00
  • Round Towers (C)
  • 4-9 4-3
  • St Judes
  • Stephen Harbron (Pending)
  • not played from 05/03
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    St Judes:
  • 13:00
  • Round Towers (C)
  • 11-5 2-2
  • Thomas Davis
  • Senan Finucane (Pending)
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Thomas Davis:
  • 13:00
  • Round Towers (C)
  • 2-5 2-6
  • Naomh Mearnog
  • Chris O Grady (Pending)
  •   

  • Scores

    Round Towers (C):

    Naomh Mearnog: