Under 18 Division 3 Fixtures & Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 15:00
  • Erins Isle
  •  
  • St Sylvesters
  • Peter Trimble
  •   
  • 13:30
  • Round Towers (L)
  •  
  • Erins Isle
  • Antoin Keating
  • antoin keating
  •   
  • 16:00
  • Erins Isle
  •  
  • St Sylvesters
  • Siobhan O Sullivan
  •   
  • 16:00
  • St Peregrines
  •  
  • Erins Isle B
  • Laura Bourke
  •   
  • 16:30
  • Erins Isle
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • Peter Trimble
  •   
  • 13:00
  • Erins Isle
  •  
  • St Finians (S)
  • Jason Buckley
  •   
  • 15:00
  • Erins Isle
  •  
  • Ballinteer St Johns A
  • Laura Bourke
  •   
  • 13:30
  • Erins Isle
  •  
  • Skerries Harps
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Naomh Mearnog
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Whitehall Colmcille
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Whitehall Colmcille
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Erins Isle
  •  
  • Fingal Ravens
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Erins Isle
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • St Peregrines
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Ballinteer St Johns A
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Erins Isle B
  •  
  • St Maurs B
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Beann Eadair
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Maurs
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • St Peregrines
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Erins Isle
  •  
  • Ballinteer St Johns A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Beann Eadair
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Brigids B
  •  
  • Erins Isle B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Erins Isle
  •  
  • St Patricks Palmerstown
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Scoil Ui Chonaill
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Erins Isle
  •  
  • St Sylvesters
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Erins Isle
  •  
  • O Tooles
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Erins Isle
  •  
  • Lucan Sarsfields
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Peregrines
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Skerries Harps
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Thomas Davis
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Erins Isle
  •  
  • Cuala A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Erins Isle B
  •  
  • Cuala B
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Castleknock A
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Fingallians B
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Finians (S)
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Erins Isle
  •  
  • O Dwyers
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Brigids A
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Erins Isle
  •  
  • Ballyboughal
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Erins Isle
  •  
  • Naomh Mearnog
  • TBC
  •   
  • 18:45
  • Clanna Gael/Fontenoy
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • St Finians (S)
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Erins Isle
  •  
  • Round Towers (L)
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Maurs
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Castleknock B
  •  
  • Erins Isle B
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Erins Isle
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Erins Isle
  •  
  • Bray Emmets
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Clanna Gael/Fontenoy
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Erins Isle
  •  
  • Beann Eadair
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Erins Isle
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Brigids B
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Vincents
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Erins Isle
  •  
  • Whitehall Colmcille
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Skerries Harps
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Erins Isle
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Erins Isle B
  •  
  • Fingal Ravens
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • St Sylvesters
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Erins Isle
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Erins Isle
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Erins Isle
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Erins Isle
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Erins Isle
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Ballyboden St Endas A
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Patricks Donabate
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Na Fianna A
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • O Tooles
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Ballinteer St Johns A
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Naomh Barrog
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Skerries Harps B
  •  
  • Erins Isle B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Erins Isle
  •  
  • St Vincents
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Erins Isle B
  •  
  • Ballyboden St Endas C
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Erins Isle
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Erins Isle B
  •  
  • Crumlin
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Erins Isle
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Erins Isle
  •  
  • Ballinteer St Johns A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Erins Isle
  •  
  • St Patricks Palmerstown
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Erins Isle
  •  
  • Trinity Gaels
  • TBC
  •   


  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment