Under 18 Division 2 Fixtures & Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 15:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Naomh Mearnog/St Monicas
  • Craig Curtis
  •   
  • 13:30
  • Thomas Davis
  •  
  • Round Towers (C)
  • John Doherty
  •   
  • 16:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Kilmacud Crokes B
  • Ciaran Pollock
  •   
  • 13:00
  • Whitehall Colmcille
  •  
  • Thomas Davis
  • Michelle Keating
  •   
  • 13:00
  • Thomas Davis B
  •  
  • Na Fianna C
  • Harry Crowley
  •   
  • 15:00
  • St Maurs
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Scoil Ui Chonaill
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Clanna Gael/Fontenoy
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Clanna Gael/Fontenoy B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Thomas Davis
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Sylvesters B
  •  
  • Thomas Davis B
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Round Towers (C)
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Skerries Harps
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Thomas Davis
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Naomh Olaf B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • O Tooles
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Thomas Davis B
  •  
  • Shankill
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Scoil Ui Chonaill
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Thomas Davis
  •  
  • St Patricks Donabate
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Templeogue Synge Street B
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Raheny A
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Thomas Davis
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Thomas Davis
  •  
  • St Finians (S)
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Ballinteer St Johns B
  •  
  • Thomas Davis B
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Judes
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Shankill
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Round Towers (C)
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Beann Eadair
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Thomas Davis
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Naomh Fionnbarra
  •  
  • Thomas Davis B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Na Fianna B
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Fingallians B
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Lucan Sarsfields
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • St Finians (S)
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Lucan Sarsfields
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Ranelagh Gaels
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Judes
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Ballinteer St Johns A
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 18:45
  • Thomas Davis
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Whitehall Colmcille
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Thomas Davis B
  •  
  • Ballyboden St Endas C
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Round Towers (C)
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Na Fianna B
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Thomas Davis
  •  
  • St Marys Leixlip
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Thomas Davis
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Whitehall Colmcille
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Cuala A
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Stars of Erin
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Clanna Gael/Fontenoy
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Shankill
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • St Maurs
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Naomh Olaf B
  •  
  • Thomas Davis B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Thomas Davis
  •  
  • Scoil Ui Chonaill
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Clontarf B
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Thomas Davis
  •  
  • O Tooles
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Thomas Davis B
  •  
  • O Dwyers B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Raheny A
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Ballyboden St Endas B
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Erins Isle
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Kevins / Killians
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Round Towers (C)
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • St Finians (S)
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Clontarf B
  •  
  • Thomas Davis B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • St Patricks Donabate
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Round Towers (C)
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Erins Isle
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Thomas Davis
  •  
  • Na Fianna B
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Scoil Ui Chonaill
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Kilmacud Crokes A
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Bray Emmets
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Kilmacud Crokes B
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Kilmacud Crokes A
  • TBC
  •   


  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment