Under 18 Division 5 Fixtures & Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 15:00
  • Erin Go Bragh
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • PJ Murray
  •   
  • 13:30
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • St Marks
  • Stephen Harbron
  •   
  • 16:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Parnells
  • Alicia Fitzpatrick
  •   
  • 16:00
  • Templeogue Synge Street B
  •  
  • Clontarf B
  • Eugene Murphy
  •   
  • 15:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Clontarf B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Clanna Gael/Fontenoy B
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Erin Go Bragh
  • Alicia Fitzpatrick
  •   
  • 14:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Round Towers (C)
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Ballymun Kickhams
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Clanna Gael/Fontenoy
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • St Monicas
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Patricks Donabate
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Kilmacud Crokes B
  •  
  • Templeogue Synge Street B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Robert Emmets
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • St Peters
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Croi Ro Naofa
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Templeogue Synge Street B
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Garristown
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Kilmacud Crokes A
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Skerries Harps
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Ballyboden St Endas B
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Lucan Sarsfields B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Naomh Barrog
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Naomh Mearnog
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Naomh Olaf B
  •  
  • Templeogue Synge Street B
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • St Marks
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Ballymun Kickhams
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Ballinteer St Johns A
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Round Towers (C)
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Naomh Mearnog
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • St Sylvesters
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Ballyboughal
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Templeogue Synge Street B
  •  
  • Round Towers (C)
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • St Marys Saggart
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Ranelagh Gaels
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Judes
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Ballyboden St Endas B
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Cuala A
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • St Marks
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Ballyboden St Endas B
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Templeogue Synge Street B
  •  
  • Fingallians B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Clanna Gael/Fontenoy B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • O Dwyers
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Ballyboden St Endas A
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Ballinteer St Johns A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Lucan Sarsfields
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • St Monicas
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Bray Emmets
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Na Fianna B
  •  
  • Templeogue Synge Street B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Templeogue Synge Street
  •  
  • Croi Ro Naofa
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Lucan Sarsfields
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Cuala A
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Cuala A
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Naomh Barrog
  •  
  • Templeogue Synge Street
  • TBC
  •   


  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment