Under 18 Division 3 Fixtures & Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 15:00
  • St Peregrines
  •  
  • Fingallians B
  • Laura Bourke
  •   
  • 13:30
  • Skerries Harps
  •  
  • St Peregrines
  • Finbarr Shanahan
  • postponed
  •   
  • 16:00
  • St Peregrines
  •  
  • Erins Isle B
  • Laura Bourke
  •   
  • 13:30
  • St Peregrines
  •  
  • Ballinteer St Johns A
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Peregrines
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • St Sylvesters
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • St Peregrines
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Crumlin
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • St Peregrines
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Ballyboden St Endas C
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Beann Eadair
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Peregrines
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Round Towers (L)
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Peregrines
  •  
  • St Maurs B
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Raheny A
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Peregrines
  •  
  • St Vincents
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Brigids B
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 18:45
  • Ballinteer St Johns A
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • St Peregrines
  •  
  • Skerries Harps
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Brigids B
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • St Peregrines
  •  
  • Clanna Gael/Fontenoy
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Round Towers (L)
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Peregrines
  •  
  • St Patricks Donabate
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Ballinteer St Johns A
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Peregrines
  •  
  • Cuala B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Erins Isle
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Peregrines
  •  
  • Parnells
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Patricks Palmerstown
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Castleknock B
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Peregrines
  •  
  • Fingal Ravens
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • St Peregrines
  •  
  • Round Towers (L)
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Skerries Harps B
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Peregrines
  •  
  • St Maurs
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Peregrines
  •  
  • Ballyboughal
  • TBC
  •   


  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment