Under 15 Division 1 Fixtures & Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 13:30
  • Na Fianna A
  •  
  • Castleknock A
  • Simon Redmond
  •   
  • 13:30
  • Clann Mhuire
  •  
  • Castleknock B
  • Gerry McNally
  •   
  • 16:00
  • Castleknock A
  •  
  • Naomh Barrog
  • Sinead O Farrelly
  •   
  • 16:00
  • Cuala B
  •  
  • Castleknock B
  • Aisling Whitely
  •   
  • 16:30
  • Beann Eadair
  •  
  • Castleknock A
  • Gary Carthy
  •   
  • 16:30
  • Castleknock B
  •  
  • St Vincents B
  • Gerry McGough
  •   
  • 13:00
  • Raheny A
  •  
  • Castleknock A
  • Maurice Mulcahy
  •   
  • 19:00
  • St Maurs
  •  
  • Castleknock A
  • Finbarr Shanahan
  • change of date from 24/02
  •   
  • 15:00
  • Skerries Harps
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Castleknock A
  •  
  • Kilmacud Crokes A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Castleknock B
  •  
  • Ballyboden St Endas A
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Na Fianna A
  •  
  • Castleknock A
  • Yvonne Campbell
  • lauren campbell
  •   
  • 14:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Ballyboden St Endas C
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Castleknock A
  •  
  • St Vincents
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Castleknock B
  •  
  • Cuala B
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Castleknock A
  •  
  • Clontarf A
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Castleknock A
  •  
  • Lucan Sarsfields
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Lucan Sarsfields
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Kilmacud Crokes B
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Vincents
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Castleknock B
  •  
  • Ballyboden St Endas C
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Na Fianna C
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Na Fianna A
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Raheny B
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Castleknock A
  •  
  • St Marys Leixlip
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Castleknock A
  •  
  • Clanna Gael/Fontenoy
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Castleknock B
  •  
  • Craobh Chiaran
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Castleknock A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Castleknock B
  •  
  • Fingal Ravens
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Castleknock A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Castleknock A
  •  
  • St Brigids A
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Foxrock Cabinteely A
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Castleknock B
  •  
  • St Oliver Plunketts B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Castleknock A
  •  
  • Beann Eadair
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Castleknock B
  •  
  • Na Fianna B
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Raheny A
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Naomh Mearnog
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Castleknock A
  •  
  • St Brigids A
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Castleknock A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • St Margarets
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Clontarf A
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Castleknock B
  •  
  • Skerries Harps B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Sylvesters
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Skerries Harps B
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Beann Eadair B
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Castleknock A
  •  
  • Naomh Mearnog/St Monicas
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Castleknock A
  •  
  • St Sylvesters
  • TBC
  • intercounty clash 04/03
  •   
  • 14:00
  • Clontarf A
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Castleknock A
  •  
  • Beann Eadair
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • St Vincents B
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Castleknock A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Castleknock A
  •  
  • Skerries Harps
  • TBC
  •   
  • 18:45
  • Thomas Davis
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Castleknock A
  •  
  • Erins Isle
  • TBC
  • intercounty clash 08/04
  •   
  • 19:00
  • Ballinteer St Johns A
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • St Finians (N)
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Castleknock A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Castleknock B
  •  
  • Clontarf B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Castleknock A
  •  
  • Ballinteer St Johns A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Castleknock B
  •  
  • Erins Isle B
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • St Sylvesters
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Castleknock B
  •  
  • Ballyboden St Endas C
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Castleknock A
  •  
  • Scoil Ui Chonaill
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Beann Eadair
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Castleknock A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Erins Isle
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Clontarf A
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Castleknock B
  •  
  • Na Fianna C
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Erins Isle
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  • intercounty clash
  •   
  • 19:30
  • Castleknock A
  •  
  • Cuala A
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Castleknock B
  •  
  • O Dwyers
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • St Judes
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Ballinteer St Johns B
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Erins Isle
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Crumlin
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Castleknock A
  •  
  • Foxrock Cabinteely A
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • St Oliver Plunketts B
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Erin Go Bragh
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Castleknock B
  •  
  • Na Fianna C
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Castleknock A
  •  
  • Lucan Sarsfields
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • St Brigids A
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 16:30
  • Castleknock B
  •  
  • Beann Eadair B
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Castleknock A
  •  
  • Lucan Sarsfields
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Castleknock A
  •  
  • St Vincents
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Castleknock A
  •  
  • St Judes
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Castleknock B
  •  
  • Kilmacud Crokes B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Lucan Sarsfields B
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Castleknock A
  •  
  • Cuala A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Castleknock B
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Maurs
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Maurs B
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Castleknock A
  •  
  • Beann Eadair
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Castleknock B
  •  
  • St Brigids B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Ballyboden St Endas A
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Castleknock A
  •  
  • Clontarf A
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Brigids A
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Na Fianna A
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Cuala A
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   


  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment