Under 18 Division 3 Fixtures & Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment
  • 15:00
  • Ballinteer St Johns A
  •  
  • Raheny A
  • Anthony Clinton
  •   
  • 13:30
  • Raheny A
  •  
  • Scoil Ui Chonaill
  • Anthony Brennan
  •   
  • 16:00
  • Scoil Ui Chonaill
  •  
  • Raheny A
  • Padraig Furlong
  •   
  • 16:00
  • Craobh Chiaran
  •  
  • Raheny B
  • Ryan O Donnell
  •   
  • 13:00
  • Round Towers (L)
  •  
  • Raheny A
  • Antoin Keating
  • change of date
  •   
  • 13:00
  • Raheny A
  •  
  • Castleknock A
  • Maurice Mulcahy
  •   
  • 16:00
  • Raheny B
  •  
  • Kilmacud Crokes B
  • Anthony Brennan
  •   
  • 15:00
  • Fingallians B
  •  
  • Raheny A
  • PJ Murray
  •   
  • 15:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Na Fianna B
  •  
  • Raheny A
  • Michelle Keating
  •   
  • 13:00
  • Fingallians
  •  
  • Raheny A
  • Ryan O Donnell
  • nathan brown
  •   
  • 14:00
  • Raheny A
  •  
  • Garda/Westmanstown Gaels
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Na Fianna A
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Margarets
  •  
  • Raheny B
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • St Brigids A
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Raheny A
  •  
  • Clanna Gael/Fontenoy
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Raheny A
  •  
  • Round Towers (C)
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Thomas Davis
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Raheny B
  •  
  • St Kevins / Killians
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Raheny A
  •  
  • Ballinteer St Johns A
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Raheny B
  •  
  • Castleknock B
  • TBC
  •   
  • 15:00
  • Raheny A
  •  
  • Whitehall Colmcille
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Raheny A
  •  
  • Round Towers (C)
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Raheny A
  •  
  • St Oliver Plunketts
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Judes B
  •  
  • Raheny B
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Raheny A
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Trinity Gaels
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Cuala A
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Cuala B
  •  
  • Raheny B
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Raheny A
  •  
  • Castleknock A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Brigids A
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Garda/Westmanstown Gaels
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • St Vincents
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Erin Go Bragh
  •  
  • Raheny B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • St Patricks Donabate
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Garristown
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Ballyboden St Endas D
  •  
  • Raheny B
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • Raheny A
  •  
  • St Peregrines
  • TBC
  •   
  • 18:30
  • St Patricks Donabate
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • St Judes
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • St Judes
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Ballyboden St Endas A
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Raheny A
  •  
  • St Sylvesters
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Raheny A
  •  
  • Ballymun Kickhams
  • TBC
  •   
  • 18:45
  • Raheny A
  •  
  • St Sylvesters
  • TBC
  •   
  • 18:45
  • Raheny A
  •  
  • Round Towers (L)
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Naomh Olaf
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Scoil Ui Chonaill
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Raheny A
  •  
  • Round Towers (L)
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Raheny B
  •  
  • St Oliver Plunketts B
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Erins Isle
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 18:45
  • Raheny A
  •  
  • Naomh Olaf
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Raheny A
  •  
  • Ballyboden St Endas B
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Raheny A
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Raheny A
  •  
  • Ballinteer St Johns A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Raheny A
  •  
  • Fingallians
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Whitehall Colmcille
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 19:00
  • Round Towers (C)
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Whitehall Colmcille
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Raheny A
  •  
  • Beann Eadair
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Raheny B
  •  
  • Na Fianna B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Raheny A
  •  
  • Na Fianna B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Foxrock Cabinteely B
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Raheny B
  •  
  • Craobh Chiaran
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Raheny A
  •  
  • St Patricks Donabate
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • St Finians (N)
  •  
  • Raheny B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Raheny A
  •  
  • Thomas Davis
  • TBC
  •   
  • 13:00
  • Clanna Gael/Fontenoy
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Ballyboden St Endas B
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Clontarf A
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Thomas Davis
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • Raheny A
  •  
  • Fingal Ravens
  • TBC
  •   
  • 19:30
  • Raheny B
  •  
  • O Dwyers
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Round Towers (C)
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Raheny A
  •  
  • Clann Mhuire
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Kevins / Killians
  •  
  • Raheny B
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Skerries Harps
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Raheny B
  •  
  • St Judes B
  • TBC
  •   
  • 13:30
  • Raheny A
  •  
  • St Patricks Donabate
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Raheny A
  •  
  • Na Fianna A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • Raheny B
  •  
  • Ballyboden St Endas D
  • TBC
  •   
  • 14:00
  • Raheny A
  •  
  • Man O War
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Raheny A
  •  
  • Ballyboden St Endas A
  • TBC
  •   
  • 12:00
  • Raheny A
  •  
  • Scoil Ui Chonaill
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Maurs
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 10:00
  • St Oliver Plunketts
  •  
  • Raheny A
  • TBC
  •   
  • 16:00
  • St Oliver Plunketts B
  •  
  • Raheny B
  • TBC
  •   


  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Referee
  • Comment